Kılıç, kayısı entegre teisisi için kolları sıvadı
Haber
13 Kasım 2013 - Çarşamba 01:32
 
Kılıç, kayısı entegre teisisi için kolları sıvadı
Milliyetçi Hareket Partisi Akçadağ belediye başkan aday adayı Muhammed Kılıç, kayısı entegre tesisi için kolları sıvadı.
Siyaset Haberi
Kılıç, kayısı entegre teisisi için kolları sıvadı

Uluslararası bir firma ile ön görüşmeyi sağladığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Akçadağ belediye başkan aday adayı Muhammed Kılıç; ilçede 50 bin metre kare bir sahayı satın aldığını ifade edip "Büyüjşehir olan Malatya'da en büyük sorun kayısı. Malatya'da 50 bin aileden 500 bine yajkın insanımız geçimini kayısıdan temin ediyor.
Ve kayısının durumu ise içler acısı.
Akçadağ'da kuracağımız kayısı entegre tesisinde üretim yapacağız. " dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Akçadağ belediye başkan aday adayı Muhammed Kılıç seçim çalışmalarını ise devam ettirdiğini bildirip şu açıklamada bulundu :
"Malatya`mınızn güzide ilçesi Akçadağ`ımız da değişim için adeta bir ”işaret fişeği” bekleleniyordu...Bu işaret fişeğinin fitilini, ateşledik.2014 yılı 30 Mart sabahı...Akçadağ`da MHP`li belediye ile hizmet kervanı yola çıkacak.
Hizmet yolunda Akçadağ`a dün yaptıklarımız ortada. Akçadağ halkının yoğun istek ve talebi doğrultusunda Belediye başkanlığına aday adayı oldum.
Yüce Akçadağ halkı ile el ele kol kola verip hizmet yolunda yürüyeçeğiz. Ve Akçadağ`da halkımızla ortak akılla belediyeyi yönetip ilçemizi marka ilçe yapacağız.
Akçadağ hizmetlerimizle örnek alan değil, örnek alınan bir ilçe olacak"

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Milliyetçi, Hareket, Partisi, Akçadağ, belediye, başkan, aday, adayı, Muhammed,
Yorumlar
Haber Yazılımı