Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 16:58
 
Kılıçdaroğlu; Akçadağ ve İstanbul belediyelerini kardeş belediye yapacağız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın seçim çalışmalarını sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Akçadağ’da halka seslendi ve kendisine yapılan çay teklifini geri çevirmedi.
Siyaset Haberi
Kılıçdaroğlu; Akçadağ ve İstanbul belediyelerini kardeş belediye yapacağız

Kılıçdaroğlu; Akçadağ ve İstanbul belediyelerini;

Kardeş belediye yapacağız...


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akçadağ’da yağmur altında halka hitap etti. CHP Milletvekili veli Ağbaba, il başkanı Enver Kiraz, Arapgir belediye başkanı Haluk Cömertoğlu, Akçadağ belediye başkan adayı Mustafa Korkmaz ve Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Avukat Soner Gökçe, Akçadağ ilçe başkanı Ali Aslan ve diğer partililer mitinge katılanları selamladı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Akçadağ’da halka şunları söyledi:“Malatya’yı alacağız, Akçadağ’ı alacağız. Diğer ilçeleri alacağız.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, kalabalık ve açık hava
SİZE SÖZÜM, AKÇADAĞ İLE İSTANBUL BELEDİYELERİ KARDEŞ OLACAK…
Size bir sözüm olsun. Ekrem İmamoğlu, Allah’ın izniyle İstanbul’u alacak. Ekrem İmamoğlu ile sizin belediyeyi kardeş belediyesi yapacağız.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, açık hava

SONER BEY GÜZEL HİZMETLER YAPACAK...

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Enver Kiraz dahil, ayakta duran insanlar

Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız burada, Soner Bey güzel hizmetler yapacak. Siyaset bir hizmet yarışıdır. Siyaset bir kavga alanı değildir. Siyaset kin gütme alanı değildir. Siyasette bir hizmet yarışı olur. Akçadağ neden kan kaybediyor? Neden insanlar huzurlu bir şekilde yaşamıyor? Neden işsizlik var oturup düşünmemiz lazım. Kavganın zamanı değil, hizmet etmenin zamanı.
YANLIŞA DUR DİYECEKSİNİZ…

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Mehmet Aslanhan ve Ali Aslan dahil
Geçmişte AK Partiye oy vermiş kardeşlerimi sevgi ile selamlıyorum. Hiç kimseye kinim yok, kızgınlığım yok çünkü ben Yunus Emre’nin kültüründen geliyorum. Biz kimseye kin beslemeyiz. Eğer bu ülkede bir çocuk yatağa aç giriyorsa o benim derdim olur. Biz kavgadan yana değiliz iyilikten ve beraberlikten yanayız. İstiyoruz ki çiftçi kazansın, sanayici kazansın, işsizlik olmasın fabrikalar açılsın. Bunları 17 yıldır yapamadılar. Şimdi bize bir nefes aldırın bakın oluyor mu olmuyor mu? Size hizmet etmiyorlar çiftçiye para vermiyorlar 3.5 milyon Suriyeliye 35 milyar dolar para harcadılar. Siz hastaneye gidersiniz para ödersiniz Suriyeli ödemez. Siz dükkan açarsınız vergi verirsiniz Suriyeli vermez. Artık buna da sizin dur demeniz lazım. Siz bu yanlışa dur diyeceksiniz.
ÇAY İKRAMI…

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, takım elbise
Miting sonrası vatandaşların çay teklifini geri çevirmeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çay ocağında vatandaşlarla birlikte çay içti sohbet etti, sorun dinledi.
KILIÇDAROĞLU ADIYAMAN’A UĞURLANDI…
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Akçadağ’dan Adıyaman’a uğurlandı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Enver Kiraz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Enver Kiraz dahil, ayakta duran insanlar

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kılıçdaroğlu;, Akçadağ, ve, İstanbul, belediyelerini, kardeş, belediye, yapacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı