Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 19:34
 
Kızılay Haftasında MHP il başkanı Avşar ve yönetimden kan bağışı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MHP’den anlamlı etkinlik…29 Ekim -4 Kasım arası Kızılay Haftası münasebetiyle, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve il yönetimi Kan bağışında bulundu.
Yaşam Haberi
Kızılay Haftasında MHP il başkanı Avşar ve yönetimden kan bağışı

Kızılay Haftasında;

MHP il başkanı Avşar ve yönetimden kan bağışı...

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar
MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve yönetimi Kızılay Haftası olması münasebetiyle Eski Belediye yanında kurulan Kızılay Kan Bağış Merkezinde Kan Bağışı gerçekleştirdi. MHP Malatya İl yönetimi ile birlikte Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde bir çok projeye imza atan İl Başkanı R.Bülent Avşar, “Bugün MHP İl teşkilatı olarak Kızılay haftası olması münasebetiyle yönetimimiz ile birlikte Kan Bağışında bulunuyoruz. Bilindiği üzere kış ayları geldiğinde Kızılay’ımızın kan stoklarında azalma yaşanmaktadır.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

Bizde Milliyetçi hareket partisi ve bütün teşkilatları olarak bu gün Kızılay’ımıza kan bağışında bulunacağız. Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ‘Biz kan ver hayat kurtar diyoruz. Kan bir gün hepimize lazım olacaktır o yüzden değerli hemşerilerimizin de bu konuda Kızılay’ımıza faydalı olması için kanlarını vermesi gerekir. Senin Kanın, Benim Hayatım projesi ile birlikte Kızılayımızın her zaman teşkilat olarak yanlarında olacağımızı ve her tülü bağışlarımızı yerine getireceğimizi belirtmek isterim. Bilindiği üzere MHP Malatya teşkliatı olarak, Kadın Kollarımız olarak bir çok defa Kızılayımız ile ortak projelerde buluştuk. Bundan sonra da dediğimiz gibi her zaman Türk Kızılayının yanında olacağız” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve yönetim kan bağışından sonra Kızılay çalışanolarına bir süre sohbet etti ve toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kızılay, Haftasında, MHP, il, başkanı, Avşar, ve, yönetimden, kan, bağışı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı