Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 02:17
 
Kızılay, Malatya’nın markasında yeni hedeflere yeni ufuklara
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay “Yeni hedeflere, yeni ufuklara istikrar ve güven içerisinde ilerlemeye devam ediyoruz.”dedi.
Eğitim Haberi
Kızılay, Malatya’nın markasında yeni hedeflere yeni ufuklara

Rektör Prof.Dr. Ahmet Kızılay;

Malatya’nın markasında yeni hedeflere yeni ufuklara... 


Kızılay Malatya Şubesinin organize ettiği ve bugün 2’ncisi düzenlenen Türkiye Hilal Olsun iftar programı Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi konuk evinde Hasta yakınları ve Yurtta kalan öğrenciler katıldı. 
Hilal olsun Türkiye iftar programı sonrasında Gazeteciler, bir süre önce hizmete giren Mehmet Şahin Nalbant Konukevinde Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay tarafından misafir edildi.


Bir süre önce törenle hizmete açılan 5 yıldızlı otel niteliğinde ki Mehmet Şahin Nalbant Konukevi’ni gezen gazeteciler “Tek kelime ile mükemmel. Malatya’ya yakışan bir eser.
Malatyalı hayır sever iş adamları Şahin Nalbant’ı örnek alarak yeni eserleri Malatya’ya kazandırmalılar” temennisinde bulundular.


Mehmet Şahin Nalbant Konukevinde gazetecilerin yanı sıra Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu, Kızılay yöneticilerinin de yer aldığı buluşmada Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay, “”Yeni hedeflere, yeni ufuklara.”dedi ve ardından Üniversite ve Turgut Özal Tıp Merkezinde yeni gelişmeleri aktardı.
Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay, Mehmet Şahin Nalbant Konukevi, temelinin atılmasına açılışına kadar süreci de aktardı.
KONUKEVİ NOKTASINA AŞEVİ…


Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay, iftar programının anlamına işaret edip “Kızılay’ın 2019 yılının Ramazanı nedeniyle verdikleri iftarın anlamı büyük.
Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’la da irtibat halindeyiz. Konukevimiz noktasında bir aşevi açılması hususunda çalışmalarımız devam ediyor.
Malatya’mızın ve Türkiye’mizin markası olan Turgut Özal Tıp Merkezi’ne aşevini kazandıracağız. Ayrıca yeni yatırımlar da hedefliyoruz.”dedi.
Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay, MİAD’la yapacakları iftar programına yeni projelerle katılacağını ifade edip “Mehmet Şahin Nalbant Konukevi ayrı bir önem. Hayırseverlerimiz umarım  yeni yatırımları buraya kazandırır. Bunun alt yapı çalışmalarını da devam ettiriyoruz.

VAHAP KÜÇÜK'ÜN KATKILARI VE YATIRIMLARI...
Ayrıca Vahap Küçük’ün giyim noktasında sağladığı katkıda ayrı bir önem arz ediyor. Vahap Küçük şehrimize Üniversitelerimize güzelserler kazandırdı.

Bunlar gerçekten takdir edilecek yatırımlar.” diye sözlerini noktaladı.

şahin nalbant fahri doktor ile ilgili görsel sonucu

Şahin Nalbant'a ve Yunus Akdaş'a doktora ünvanı

Hayır yatırımları Başkan recep Tayyip Erdoğan tarafından taltif edildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kızılay,, Malatya’nın, markasında, yeni, hedeflere, yeni, ufuklara, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı