Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 01:14
 
Komşu Elazığ'da Gündem; Saklıkapı ve Karaleylek Kanyonu
Elazığ Son Haber...:Malatya Olay...: Elazığ'da gündem... Gazeteler de Televizyonlar da yapılan haberler...Halkın görüşleri ve o haberlere yapılan yorumlar...Sorumlu yayıncılık gereği yorumları buraya taşımadık... Elazığ Son Haber'in...Haberi...Elazığ Fırat Tv'nin röportajı...
Gündem Haberi
Komşu Elazığ'da Gündem; Saklıkapı ve Karaleylek Kanyonu

Komşu Elazığ'da Gündem; 

Saklıkapı ve Karaleylek Kanyonu

Rlazığ Fırat Tv'nin halkla röportajı

İşte o haber...(Elazığ Son haber)

Saklıkapı ve Karaleylek Kanyonu Elazığ’ındır Elazığ’ın kalacak! Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın keşfettiği Saklıkapı ve Karaleylek Kanyonlarına Malatya’nın sahip çıkmasını eleştiren Elazığlılar, bu konuda komşu şehrin söz hakkı olmadığını söylediler.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım tarafından keşfedilen ve turizme açılması için tekne turları düzenlenen Saklıkapı ve Karaleylek kanyonlarını gezen Malatya Valisi Aydın Baruş, kanyonlara sahip çıkmıştı.

Bu çıkışın ardından Elazığ’dan tepkiler gelmeye başlamıştı. Sivil Toplum Kuruluş temsilcilerinden gelen açıklamalara dahil olan vatandaşlar, Malatya’nın kanyonlara sahip çıkmasına tepki gösterdi. 

Kanyonların Elazığ sınırları içerisinde yer aldığını ifade eden Vatandaşa göre, il yöneticilerinin kanyonlara sahip çıkması gerekiyor.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Komşu, Elazığ'da, Gündem;, Saklıkapı, ve, Karaleylek, Kanyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı