Haber Detayı
23 Şubat 2020 - Pazar 16:31
 
Les Ottomans Hotel Restoranları Yaz ve Kış Salonlarıyla Hizmet Vermekte
Malatya Olay...: Les Ottomans Hotel Restoranları Bugün de siz değerli okurlarımıza les ottomans otelin restoranlarından bahsetdeceğiz. Les Ottomans otel’de restoran bölümü 3 kısma ayrılmış olarak hizmet vermekte. Park şamdan&thebar (YAZ), Park Şamdan&Thebar (KIŞ) ve Swıss olarak üç ayrı kısımda siz değerli konaklayanlara hizmet vermekte. 1-) Park şamdan&thebar (YAZ) 2014 Yaz sezonuyla birlikte açılan ParkŞamdan & The […]
Turizm Haberi
Les Ottomans Hotel Restoranları Yaz ve Kış Salonlarıyla Hizmet Vermekte

Les Ottomans Hotel Restoranları

Bugün de siz değerli okurlarımıza les ottomans otelin restoranlarından bahsetdeceğiz.

Les Ottomans otel’de restoran bölümü 3 kısma ayrılmış olarak hizmet vermekte.

Park şamdan&thebar (YAZ), Park Şamdan&Thebar (KIŞ) ve Swıss olarak üç ayrı kısımda siz değerli konaklayanlara hizmet vermekte.

1-) Park şamdan&thebar (YAZ)


2014 Yaz sezonuyla birlikte açılan ParkŞamdan & The Bar, 33 yıllık geçmişiyle bir klasik olan ParkŞamdan Restaurant ve her biri marka olan mekânlarıyla yıllarca seçkin konuklarını ağırlayan Ersoy Çetin ve Emre Ergani deneyimiyle hizmet vermektedir.


Açıldığı günden beri Devlet Yöneticileri, ünlü sanatçıları,yerli ve yabancı önemli isimleri ağırlayan, Les Ottomans Otel’in rıhtımında bulunan ParkŞamdan & The Bar, yaş ortalaması 30 ile 60 arasında değişen misafir profiliyle İstanbul’un en gözde mekanları arasında yerini almaktadır.


Kusursuz hizmet anlayışı, klasik ParkŞamdan menüsü, Boğaz manzarası, tekneyle ulaşım imkanı sağlayan kendi rıhtımı, Ebru Mengenecioğlu imzalı şık dekorasyonu ve büyülü atmosferi ParkŞamdan & The Bar’ın ilk tercih olmasını sağlayan en önemli özellikleridir.


ParkŞamdan & The Bar haftanın 7 günü öğlen servisi ile açılarak, akşamüstü barı,akşam yemeği ve yemek sonrası bar olarak hizmet vermektedir. Kapasitesi bar için 200, restaurant için 120 kişidir.

2-) Park Şamdan&Thebar (KIŞ)


Kış sezonunda Les Ottomans Otel’in içinde, muhteşem deniz manzaralı salonunda Ebru Mengenecioğlu imzalı yenilenen şık dekoruyla hizmet vermeye devam edecek olan ParkŞamdan & The Bar’ın yazın verdiği hizmetlere haftanın 3 günü yurtdışından mekana özel gelecek sanatçıların performansı eklenmiştir. Restaurant Bölümü’nde oturma kapasitesi 120 kişi olup, bar kapasitesi Kış Bahçesi ile birlikte 200 kişidir.

3-) Swıss


İstanbul’un en güzel manzarasına hakim , dünyanın sayılı butik otellerinden olan Hotel Les Ottomans’ın bahçesinde bulunan restoranımız misafirlerimize eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. Seçkin ve dünyanın en iyi şaraplarından oluşan kavı, lezzetli yemekleri, şarabınıza eşlik edecek şarküteri ve peynir çeşitleri ,haftasonları kahvaltı keyfi ile siz değerli misafirlerimizi restoranımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
Rezervasyon : (212) 223 27 77
Açılış Saatleri
H.İçi: 11.30 – 23.00
H.Sonu: 10.00 – 00.00
Pazartesi günleri kapalıdır.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Les, Ottomans, Hotel, Restoranları, Yaz, ve, Kış, Salonlarıyla, Hizmet, Vermekte,
Yorumlar
Haber Yazılımı