Lezzetin son durağı; Güleryüz Ciğerci Ayhan-pide ve lahmacun salonu
Haber
10 Temmuz 2020 - Cuma 03:17
 
Lezzetin son durağı; Güleryüz Ciğerci Ayhan-pide ve lahmacun salonu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Lezzetin son durağı; Ciğerci Ayhan-pide ve lahmacun salonu Malatya’da damak tadına büyük önem verenlerin ilk adresi olmaya devam ediyor.
Yaşam Haberi
Lezzetin son durağı; Güleryüz Ciğerci Ayhan-pide ve lahmacun salonu

Lezzetin son durağı;

Güleryüz Ciğerci Ayhan-pide ve lahmacun salonu...

Malatya Doğanşehie Erkenek’te Çukurova’ya uzanan hayat ve yıllardan beri Mersin’de Adana’da kaliteli ürünle en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşadıktan sonra baba ocağına dönüş…

CİĞERDE CIĞIR AÇTIK…

Ciğer-Pide ve Lahmacun’da varılan zirveyi “Baba ocağımız neden taşımayalım?” diyen 9 kardeşin 4’ncüsü olan Hüseyin Demirci kayısı diyarı destan şehir Malatya’ da İstasyon Virajı  merkezi karşısında Özalper girişinde Kültür Müdürlüğüne bakan noktada  Ciğerci Ayhan Güleryüz’ü hizmete sundu…

Güleryüzü ile müşterilerini karşılayan Hüseyin Demirci Ciğerci Ayhan’ın yanına Güleryüz Pide ve Lahmacun salonunu da hizmete sundu.

Açıklama yok.

BTCTÜRK YENİ MALATYASPOR SEVDASI...

Malatya aşkı-Malatyaspor sevdası...Hüseyin demirci diyor ki..."BtcTürk Yeni Malatyaspor'la yatıp-BtcTürk Yeni Malatyaspor'la kalkıyoruz...Takımımız Sivas'ı yendiği gün rahat bi uyku uyuduk...Takımımızın hep yanındayız.Hep destek tam destek diyoruz...Lig'de kaldığımız gün kaplanlarımıza özel hediyelerimiz olacak"dedi.

DAMAK TADI BİZİM İŞİMİZ…

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi İstasyon Virajı kavşağı merkezi karşısında restoranda damak tadı ile ilgili yiyeceklerde her türlüsünü bulmak mümkün.

Hüseyin Demirci, Lezzetin son durağı Güleryüz Ciğerci Ayhan- Güleryüz Pide ve Lahmacun salonunda, kaliteli, lezzetli ve iyi hizmet anlayışının birinci öncelikleri olduğunu belirterek, müşteri memnuniyeti konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Açıklama yok.

KALİTELİ LEZZET GÜLERYÜZ…

Açıklama yok.

Kaliteli, lezzetli ve iyi hizmet anlayışının birinci öncelikleri olduğunu belirten Hüseyin Demirci, müşteri memnuniyeti konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek “Etin-ciğerin alımından, işlenişine ve sunumuna kadar her gün bizzat ilgilenirim. Bizde ürünün tadına bakmadan müşteriye sunulmaz. Bu anlayışla hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmet kusursuz olmalı, güler yüzlü personel ile damak tadını seven Malatyalılara en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.” diye konuştu

MALATYA’NIN YENİ LEZZET DURAĞI…

Açıklama yok.

Malatyalıların yeni lezzet durağı Güleryüz Ciğerci Ayhan-Pide ve lahmacun salonunda ,ciğer, kebap, yürek, kuşbaşı, tavuk şiş, tavuk kanat, tavuk pirzola, lahmacun, pide çeşitleri ve üçgen börek halka sunuluyor. 

Açıklama yok.

HEM GÖZE HEM MİDEYE HİTAP EDİYORUZ...

Açıklama yok.

Restoranda hem göze hem de mideye hitap ettiklerini dile getiren Hüseyin Demirci  “7’den 70’e yemek yiyen herkesin damaklarında unutulmayacak bir tat bırakan güleryüz lezzet durağına Malatyalıları bekliyoruz.” İfadesini kullandı. 

KEYİFLİ BİR ORTAM İÇİN İDEAL ARES…

 “Güzel bir yemeğin ardından içeceğiniz çay ve kahve ile günün yorgunluğunu atacaksınız. Aileniz ve dostlarınız ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekân çocuklarını oyun alanında oynarken sizler dostlarınızla keyifli bir ortam da yemeğinizin keyfini çıkartın. Müşteri memnuniyeti bizim ön planda tuttuğumuz bir prensibimizdir. Alo paket servisimiz (0422 2123610) ile de evlerinize kadar siparişlerinizi getiriyoruz.”derken ardından da ekledi.

KÜNEFE…

Malatya Ciğerci Ayhan

Artık künefe dondurma servisimiz de başlamıştır… Malatyalılardan şu ana kadar olumlu tepkiler aldık. Bu bize büyük keyif veriyor…

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Lezzetin, son, durağı;, Güleryüz, Ciğerci, Ayhan-pide, ve, lahmacun, salonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı