Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 15:57
 
Malatya Ak Parti Darende’de Süleyman Şimşek, Kuluncak’ta da Ahmet Poyraz güven tazeledi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Ak Parti kongreleri start aldı. Bugün ilk olarak Darende ilçe kongresi yapıldı ve Süleyman Şimşek, Kuluncak’ta Ahmet Poyraz güven tazeledi.
Siyaset Haberi
Malatya Ak Parti Darende’de Süleyman Şimşek, Kuluncak’ta da Ahmet Poyraz güven tazeledi

Malatya Ak Parti Darende’de Süleyman Şimşek, Kuluncak’ta da Ahmet Poyraz güven tazeledi
Ak Parti’de bugün 2 ilçe kongresi yapıldı. Ak Parti Darende 6. Olağan İlçe Kongresini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Bakanı Hakan Kahtalı, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes Aydoğan, Darende belediye başkanı Dr. Süleyman Eser, Kuluncak belediye başkanı Mehmet Boyraz ve partililer ile kalabalık bir topluluk katıldı.


Darende’de Süleyman Şimşek, Kuluncak’da da Ahmet Poyraz güven tazeledi.
BAKAN TÜFENKCİ DARENDE’DE KAYSERİYE UĞURLANDI…
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Darende kongresine katılıp ve partililere hitap etti.
Bakan Tüfencki Darende belediyesini de ziyaret edip Başkan Süleyman Eser’den brifing aldı.
Kuluncak’da ise Ak Parti il başkanı Hakan Kahtalı konuşmasında 2019’de rekor oy istedi. Malatya Büyükşehir belediye başkanı'da partililere hitap etti.

Bakan Tüfenkci ne dedi ?” Biz, sizlere güvenerek, yüce milletimize güvenerek Allah’a inanarak yola çıktık. Milletin dışında Hakkın dışında hiçbir gücü kabul etmedik. Biz milletimize her daim hesap verdik. Bu kongreler vasıtasıyla da hesap veriyoruz. Seçimler vasıtasıyla hesap veriyoruz. Referandumlarla hesap veriyoruz. Millete hesap vermekten asla ve çekinmiyoruz.

Allah'a hamdolsun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde biz Türkiye'ye asla ve asla bir operasyon yaptırmayız. Sizler arkamızda olduğunuz sürece, millet arkamızda olduğu sürece kim ne hesap yaparsa yapsın bu millet o hesabı bozacak inşallah.

Şimdi 2019'da hesap yapmaya çalışıyorlar, Türkiye'yi ekonomik anlamda kıskaca almaya çalışıyorlar. Sağdan soldan saldırmaya çalışıyorlar, Yalanlarla, iftiralarla insanların kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Amerika'yı, Avrupa'yı arkasına aldılar yetmedi İsrail'i arkasına almaya çalışıyorlar. Ama biz vicdanın, milletin, mazlumların, mağdurların sesi olmaya devam edeceğiz."

KAYSERİ'DE YILIN YEREL YÖNETİCİLERİ ÖDÜL TÖRENİ...

Bakan Tüfenkci, Kaayseri Valisi Süleyman Kamcı'yı ziyaret etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Ak, Parti, Darende’de, Süleyman, Şimşek,, Kuluncak’ta, da, Ahmet, Poyraz, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı