Malatya AK Parti Gençlik Kolları kongresinde görev değişimi Cumartesi
Haber
27 Mart 2018 - Salı 19:38
 
Malatya AK Parti Gençlik Kolları kongresinde görev değişimi Cumartesi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 5. Olağan Kongresi, 31 Mart Cumartesi günü Kongre Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.
Siyaset Haberi
Malatya AK Parti Gençlik Kolları kongresinde görev değişimi Cumartesi

Malatya AK Parti Gençlik Kolları kongresinde görev değişimi Cumartesi 
AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Enis Aydoğan, saat 11:00'da başlayacak kongreye tüm Malatyalı gençleri ve vatandaşları davet etti.
Başkan Aydoğan"13 ilçe kongremizi tamamladıktan sonra il kongremizi de gerçekleştirip, 2019 hedeflerimize AK Gençlik olarak güçlü bir şekilde hazırlanmayı hedefliyoruz.


"Biz Gençleri yedek kulübesinde değil ilk 11 de görmek istiyoruz diyerek bize güvenen , "Dünya 5'ten büyüktür derken bizleri göstererek ;
Gençler , Durmak Yok ! Koşacaksınız , koşacaksınız ,Risk alarak koşacaksınız diyen Yeni Türkiye'nin Büyük Lideri Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 'a layık olabilmek ve hayal ettiği Gençlik olmak için çalıştık , çalışıyoruz ve çalışacağız.


Bizler Mevlana'nın  "Sınıfını geç, hayatını seç, rakibini geç ama gülüp geçme. Gönül al, dost al, yoldaş al ama beddua alma. Yaklaş, tanış, konuş ama uşaklaşma. Doğrul, sıyrıl, evril, devril ama eğrilme. Tasalan, seslen, uslan ama paslanma. İtil, atıl, katıl ama satılma " öğüdünü şiar edinen gençliğimizle ne kadar gurur duysak azdır.


Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci, Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık, Milletvekillerimiz, Genel Başkanımız Melih Ecertaş ve Genel Merkezden konuklarımız olacak. 'AK Parti ile siyaset gençleşiyor, Türkiye güçleniyor' sloganıyla gerçekleştireceğimiz 5. Olağan Kongremizin şimdiden ilimize, ülkemize ve partimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu kongre şölenimize gençlerimizi ve vatandaşlarımızı bekliyoruz.”


Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Enes Aydoğan, il yönetiminde yer aldı, görevi Aytaç Kaymaz’a devredecek. Ak Parti Gençleri Enes Aydoğan başkanlığında bugün Ak Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı'yı ziyaret etti.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, AK, Parti, Gençlik, Kolları, kongresinde, görev, değişimi, Cumartesi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı