Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 18:32
 
Malatya Akçadağlı, Velioğlu aşiretinden oteller zinciri sahibi Nuri Acı hakka yürüdü
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Acı haber... Malatya Akçadağlı olan Velioğlu aşiretinden oteller zinciri sahibi Nuri Acı, bugün hakka yürüdü. Nuri Acı'nın vefatı üzüntüye yol açtı.
Yaşam Haberi
Malatya Akçadağlı, Velioğlu aşiretinden oteller zinciri sahibi Nuri Acı hakka yürüdü

Malatya Akçadağlı, Velioğlu aşiretinden oteller zinciri sahibi Nuri Acı hakka yürüdü
Malatya’nın ve Türkiye’nın en büyük aşiretlerinden olan Velioğulları’nın sevilen ismi Turizm iş dünyasında oteller zinciri sahibi olan Nuri Acı'ın vefat etmesi üzüntüye yol açtı.


Torunu Selami Acı'nın 1 Nisan'da trafik kazasında genç yaşta hayatını kaybetmesinin ardından rahatsızlanan ve Malatya Eiğitim Araştırma Hastanesinden tedavi altına alınan oteller zinciri sahibi Velioğlu aşiretinden olan ve bugün vefat eden Nuri Acı ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığından toprağa verildi.


En son mimar olan kızı Hilal Acı'nın Ak Parti'de Milletvekili aday adaylığı açıklaması törenine katılan Nuri Acı'nın taziyesi SGK arkasında ki evlerinde.
www.malatyaolay.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aladağ ve MHP Milletvekili adayı MYK Üyesi Ömer Ekici'nin de akrabası olan Nuri Acı'ya Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Nuri Acı'nın torunu Selami Acı 1 Nisan'da Ankara'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Acı ailesi bugün de Nuri Acı'yı kaybetti.

CALİK AİLEYİ TESELLİ ETTİ...

Ak Parti Genel başkan Yardımcısı ve Milletvekili adayı Öznur Çalık, Hilal Acı'yı ve aileyi teselli etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Akçadağlı,, Velioğlu, aşiretinden, oteller, zinciri, sahibi, Nuri, Acı, hakka, yürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı