Haber Detayı
24 Kasım 2017 - Cuma 17:09
 
Malatya-Beşiktaş maçı öncesi; Battalbey 27 bin 44 adet çiğköfte dürümü dağıtacak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Ve…Türkiye Futbol tarihinde bir ilk… Yeni Malatyaspor’un göğüs sponsoru Battalbey tarafından Süper Lig’in 13. haftasında yarın saat 16.30’da Yeni Malatya Stadında oynanacak Beşiktaş maçına gelecek taraftarlara stadın aldığı taraftar sayısı kadar yani 27 bin 44 adet çiğ köfte dürümü ikramı yapılacak.
Spor Haberi
Malatya-Beşiktaş maçı öncesi; Battalbey 27 bin 44 adet çiğköfte dürümü dağıtacak

Malatya-Beşiktaş maçı öncesi; Battalbey 27 bin 44 adet çiğköfte dürümü dağıtacak

İlklerin öncüsü Malatya...

Malatya'da bir ilke imza atılacak...

Battalbey Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Malatyaspor’un Asbaşkanı Sait Aybak, bugün saat 09.00’da  Altın Kayısı Ramada Otelde düzenlediği basın toplantısında 27 bin 44 adet çiğ köfte dürümü dağıtacaklarını ifade etti.
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek’da basın toplantısına katılıp göğüs sponsorları olan Battalbey Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Sait Akbay’a teşekkürlerini sunup “Taraftarlarımızı tribünleri doldurmaya davet ediyorum” dedi.


Basın toplantısında Battalbey Çiğköfte yönetim kurulu başkanı ve Evkur Yeni Malatyaspor 2. Başkanı Sait Aybak, şu açıklamada bulundu:
“Battalbey olarak 3 yıldır Yeni Malatyaspor Kulübü göğüs sponsorluğunu yürütüyoruz. Bu süre içerisinde firmamızın Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetlerde gelişim sağlarken, destekçisi olduğumuz Yeni Malatyapor Kulübü ile de büyük başarılar elde etti. Herkesin bildiği üzere takımın TFF 1. Lig’den Süper Lig’e çıktık. Bu durum elbette bizler içinde birer gurur vesilesidir. Yeni Malatya Stadı’nda yarın oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesinde müsabakayı izlemeye gelecek olan taraftarlara 27 bin 44 adet dürüm ikram etmek istiyoruz. Amacımız hem stadımızın kapasitesini tamamen doldurmak hem taraftar desteğini de ciddi bir şekilde arkamıza almaktır. Çünkü Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine karşı mücadele edeceğiz. Aynı zamanda taraftarlarımız ile Yeni Malatyaspor Kulübü arasındaki bağı daha da iyi pekiştirmeyi hedefliyoruz.”

BAŞKAN GEVREK “ BÜYÜK FİRMALARIN YAPAMADIĞINI BATTALBEY YAPTI”
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek basın toplantısında şu açıklamalarda bulundu:
“Battalbey Yönetim Kurulu Başkanı olan ve aynı zamanda Yeni Malatyaspor Asbaşkanı Sait Aybak beye desteklerinden ve spor camiasını bir araya getirdiğinden dolayı teşekkür ediyorum. Battalbey, Yeni Malatyaspor’a çok ciddi şekilde 3 yıldır sponsor desteği vermektedir. Kulübümüzün başarılı olmasında futbolcu ve teknik heyetin haricinde büyük emek harcadılar. Çoğu Malatyalı iş adamının yapamadığını katkıları bizlere yaptılar. Bizzat bizlerde kendi fabrikalarını yerinde ziyaret ederek gördük ki gayet sağlıklı, hijyenik ortamlarda dini hassasiyetlere dikkat edilerek üretim yapılıyor. İnşallah kendi sektöründe lider olan destekçimiz, dünyanın her yerinde şubeler açarak hem Yeni Malatyaspor’a hem de Türk sporuna olan desteğini artırarak sürdürür. Çok daha büyük firmaların yapmadığı ekonomik katkıları, Sait Aybak’ın sahip olduğu bu firma yönetiminden Yeni Malatyaspor’a destek aldık. O yüzden kendileri bizim için çok değerli insanlardır. Aynı zamanda sponsorluğunun dışında bu takıma zamanını harcayarak Malatyamıza değer katıyor. Yarın Beşiktaş maçı öncesinde de, stadyuma gelecek olan bütün taraftarlarımıza kendileri çiğ köfte ikramında bulunacaklarını açıkladılar. Bütün taraftarlarımızın adına da bu anlamlı düşüncelerinden dolayı hem teşekkür ediyoruz, hem de kesesine bereketler diliyoruz. İnşallah bundan sonrada yine hep beraber nice başarılara imza atarız.

Hem Yeni Malatyasporumuz kazansın hem destekçilerimiz kazansın. En önemlisin aramızda ticari bağdan öte bir gönül bağı var” 
Gazetecilere Evkur Yeni Malatyaspor’un isimleri yazılı formaları da hediye edildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya-Beşiktaş, maçı, öncesi;, Battalbey, 27, bin, 44, adet, çiğköfte, dürümü, dağıtacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı