Malatya bir değerini daha kaybetti; Prof.Dr. Seyfettin Uludağ hakka yürüdü
Haber
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 00:58
 
Malatya bir değerini daha kaybetti; Prof.Dr. Seyfettin Uludağ hakka yürüdü
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Acı haber… Malatya bir değerini daha kaybetti…Prof.Dr. Seyfettin Uludağ yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hakka yürüdü.
Yaşam Haberi
Malatya bir değerini daha kaybetti;  Prof.Dr. Seyfettin Uludağ hakka yürüdü

Malatya bir değerini daha kaybetti;  Prof.Dr. Seyfettin Uludağ hakka yürüdü
Malatya eski SSK Hastanesi Başhekimlerinden Prof. Dr. Seyfettin Uludağ bugün sabah yaşam savaşını kaybetti ve hayata gözlerini yumdu.
Malatya’nın Arapgir ilçesinde dünyaya gelen 1955 yılında Prof. Dr. Seyfettin Uludağ, 1984-1992 tarihleri arasında Malatya SSK Hastanesi’nde çalışmış, 1985 yılında ise aynı hastaneye başhekim olarak atanmıştı. 
Prof. Dr. Seyfettin Uludağ, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi ve Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapıyordu. Prof. Dr. Uludağ bir süredir de yakalandığı amansız hastalıktan dolayı tedavi görüyordu.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan
Bugün sabah hakka yürüyen Prof. Dr. Seyfettin Uludağ için bugün 11.00’de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Prof. Dr. Tevfik Remzi Kazancıgil amfisinde yapılacak törenin ardından,  Ataköy 5. Kısım Camisi’nde öğlen namazının ardından cenaze namazı kılınacak. 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta
Prof. Dr. Seyfettin Uludağ’ın cenazesi 10 Mayıs Perşembe günü Çanakkale Kilitbahir Mezarlığı’nda toprağa verileceği bildirildi.
Prof.Dr. Seyfettin Uludağ’ın hayatını kaybetmesi üzüntüye yol açtı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, bir, değerini, daha, kaybetti;, , Prof.Dr., Seyfettin, Uludağ, hakka, yürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı