Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 14:41
 
Malatya Büyükşehir belediyesi KPSS ile sözleşmeli memur alacak
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, boş bulunan 9 adet kadroya KPSS ile sözleşmeli personel alımı yapılacak.
Yaşam Haberi
Malatya Büyükşehir belediyesi KPSS ile sözleşmeli memur alacak

Malatya Büyükşehir belediyesi KPSS ile sözleşmeli memur alacak
Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından 5393 Sayılı Belediye kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan 9 adet kadroya KPSS puanı ile sözleşmeli teknik personel alınacağı belirtildi.
Sözleşmeli Personel alımı yapılacak kadrolar;
SIRA NO UNVANI ADETİ SINIFI ÖĞRENİM DURUMU
1 Mühendis (İnşaat Mühendisi) 6 TH Lisans Mezunu (4 yıllık)
2 Mühendis (Makine Mühendisi) 1 TH Lisans Mezunu (4 yıllık)
3 Mühendis (Bilgisayar Mühendisi) 1 TH Lisans Mezunu (4 yıllık)
4 Şehir Plancısı 1 TH Lisans Mezunu (4 yıllık)
BAŞVURU SÜRESİ VE YERİ
Başvuruda bulunacak adayların http://www.malatya.bel.tr adresinde yayınlanan ilanda istenilen belgeler ile birlikte 07.11.2017 Salı günü mesai bitimine kadar İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta veya elektronik posta (e-mail) ile yapılan müracaatların kabul edilmeyeceği belirtildi.
SÖZLÜ SINAV
Açıklamada, 20.11.2017 ve 21.11.2017 tarihlerinde saat 10.00'da Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binasında sözlü mülakat yapılacağı, mülakat sırasında adaylarda; meslek, genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti; davranış ve mesleğe uygunluk gibi niteliklere sahip olup olmadıklarının göz önünde bulundurulacağı kaydedildi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Büyükşehir, belediyesi, KPSS, ile, sözleşmeli, memur, alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı