Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 15:38
 
Malatya Büyükşehir Meclisinde halk Kayısı Festivaline davet edildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber.. Malatya Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayı Meclis toplantısının ilkini gerçekleştirdi. Toplantıda önemli kararlar alındı.
Gündem Haberi
Malatya Büyükşehir Meclisinde halk Kayısı Festivaline davet edildi

Malatya Büyükşehir Meclisi;

Temmuz ayı ilk toplantısını yaptı...

Malatya Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayı ilk toplantısını yaptı. Başkan Selahattin Gürkan'ın Ankara'da olması nedeniyle meclisi Selim Pilten başkanlık etti.

MALATYALILAR KAYISI FESTİVALİNE DAVET EDİLDİ...

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Meclis Başkan Vekili Selim Pilten, Malatyalıları 17-21 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Kayısı Festivaline davet etti.

Toplantı'da CHP Grup Sözcüsü Kayısı Festivali ile ilgili konuşurken Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Fotokamp'ın istenilen seviyede geçtiğini dile getirdi. Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ'da 13-14 Teemmuz'da yapılacak Ceviz Festivaline davet yaptı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TEMMUZ AYI İLK TOPLANTISI 

Gündem ilanından sonra gündeme intikal eden konuların gündeme alınması ve mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Meclis Toplantısında, ağırlıklı olarak imar konuları ele alındı. Gündem maddeleri arasında bulunan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken, bazı maddeler ilgili komisyonlara havale edildi. Bazı maddeler ise bir sonraki toplantıya bırakıldı.

Temmuz ayı Belediye Meclisinin II. Birleşimi 12 Temmuz Cuma günü

Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantısının II. Birleşimi 12 Temmuz Cuma günü saat 15.00’de yapmayı kararlaştırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya, Büyükşehir, Meclisinde, halk, Kayısı, Festivaline, davet, edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı