Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 01:43
 
Malatya’da 1. Uluslar arası Battalgazi Multi Disiplener kongresi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Geri sayım başladı...Malatya'da Battalgazi Belediyesinin katkılarıyla düzenlenecek Uluslar arası kongreye son 2 gün kaldı.
Bilim Haberi
Malatya’da 1. Uluslar arası Battalgazi Multi Disiplener kongresi

Malatya’da 1. Uluslar arası;

Battalgazi Multi Disiplener kongeresi...
1. Uluslararası Battal Gazi Multi Disipliner Kongresi;  akademik kadrosu ve sosyal programlarıyla, bilimin kalbinin attığı bir kongre olma yolunda hızla hazırlıklarını tamamlıyor.
Kongre ile ilgili Dr. Hülya Berktaş Bingöl şu açıklaada bulundu:
“Uluslararası Battalgazi Multi Disipliner Çalışmalar Kongresi'nde Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Matematik, Mühendislik, Sağlık ve Spor Bilimleri, Güzel Sanatlar, Ziraat ve Veteriner Bilimleri alanlarında çalısmalara yer verilmektedir. Kongremize ilgili alanlarda çalışma yapan yurt içi ve yurt dışından bütün bilim insanları, araştırmacılar ve kurumlar davetlidir. Anadolu'yu Anayurt yapan Destan şehir Battalgazi Belediyesi'nin destekleriyle kültürel ve tarihi dokusuyla  Dünya kayısı başkenti Malatya'da gerçekleşecek olan bu etkinlik ile Dünyanın ve Ülkemizin farklı bölgelerinde çalışan akademisyen ve araştırmacıların ortak bir zeminde buluşmaları en büyük dileğimizdir..

Görüntünün olası içeriği: Hülya Berktaş Bingöl, gülümsüyor, oturuyor
Malatyamızda gerceklesecek bu seçkin akademik şölende Türkiyenin önde gelen bilim insanlarını ağırlamaktan mutluluk duyacağız Doublee tre by Hiltonda buluşalım
Ulusal ve uluslararası başarılı kongre organizasyonlarıyla dikkatleri çeken iksad tarafından düzenlenen 1.Uluslararası Battalgazi Kongresinin Onursal Başkanı Selahattin Gürkan, Kongre Başkanı Prof. Dr. Mustafa Talas
Malatyada düzenlediği başarılı organizasyonlarla ve çalışkanlığıyla tanınan İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde görev yapan Fair Play Ödüllü Akademisyen Dr. Öğretim Üyesi Hülya Bingöl, Şükrü Bingöl’de kongrenin hem bilim kurulunda hemde düzenleme kurulunda yer alıyor.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, 1., Uluslar, arası, Battalgazi, Multi, Disiplener, kongresi,
Yorumlar
Haber Yazılımı