Malatya’da Ak Parti’de Üniversite öğrencisi Fatih Serkan Erkuş aday adayı
Haber
28 Nisan 2018 - Cumartesi 02:39
 
Malatya’da Ak Parti’de Üniversite öğrencisi Fatih Serkan Erkuş aday adayı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Fatih Serkan Erkuş, AK Parti milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Siyaset Haberi
Malatya’da Ak Parti’de Üniversite öğrencisi Fatih Serkan Erkuş aday adayı

Malatya’da Ak Parti’de Üniversite öğrencisi Fatih Serkan Erkuş aday adayı
Ak Parti’de yoğun bir katılımla başvurusu dosyasını Parti yöneticisi Miraç Göçmez’ e takdim etti.
İnönü Üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi olan Fatih Serkan Erkuş aday adaylığı müracaatını yapıp şu açıklamada bulundu:

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Fatih Serkan Erkuş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
"AK Parti Malatya İl Gençlik Kollarında 2014 yılından beri görev almaktayım. Doğduğum, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, suyundan içtiğim, zengin mutfağından nasiplendiğim, toprağına ilk ayak basmamdan bugüne hayatımı şekillendirdiğim, eğitimimi devam ettirdiğim, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru,

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, Vahap Çiçek dahil, oturan insanlar

kardeşliği, dürüstlüğü, güzel insanlarını gördüğüm cennet Malatyamıza hizmet etmek amacıyla bu genel seçimlerde, bir parçası olmaktan onur duyduğum AK Parti’den Malatya Milletvekili aday adaylığımı şu an itibariyle açıklamaktan gurur duyuyorum.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Fatih Serkan Erkuş dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve sakal

Hemen belirtmeliyim ki bu karar birkaç günde alınmış bir karar değil, 1 yılı aşkın bir sürenin sonunda olgunlaşan bir karardır. Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık görevini ifa ederken İstanbul Davutpaşa Kampüsünde Yıldız Teknik Üniversitesi 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı açılışında ’seçilme yaşı 18 olsun’ demişti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Fatih Serkan Erkuş dahil

Özellikle ilklerin öncüsü olan partimiz ve ’Biz gençleri yedek kulübesinde değil ilk on birde görmek istiyoruz’ diyen kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühü ve çalışmaları neticesinde geçtiğimiz 2017 anayasa referandumunun kabul edilmesiyle 18-25 yaşları arasındaki biz gençlere aktif siyasette yer alma adına anayasal zemin oluşturuldu. 15 Temmuz Direniş Destanında gördüğümüz gibi biz gençler geleceğin imar edilmesinde, gerektiğinde dirayet gösterilmesinde, işleyişteki dinamizmde çok büyük önem taşıyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Fatih Serkan Erkuş dahil

Özellikle de üniversitemizde çok kıymetli çalışmalar gerçekleştireceğim. Malatyamızdaki tüm genç kardeşlerime ulaşmayı gaye ediniyorum. Hepsinin sorunlarını dinleyip çözüm odaklı çalışmak için elimden geleni yapacağımın sözünü veriyorum” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi
Partili arkadaşları Milletvekili aday adayı Fatih Serkan Erkuş’u alkışlarla destekledi.

Görüntünün olası içeriği: 18 kişi

Görüntünün olası içeriği: 20 kişi, Fatih Serkan Erkuş, Aslan Tektaş ve Levent Erkuş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Ak, Parti’de, Üniversite, öğrencisi, Fatih, Serkan, Erkuş, aday, adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı