Haber Detayı
02 Temmuz 2018 - Pazartesi 19:47
 
Malatya’da Ak Parti’nin Milletvekilleri bugün mazbatalarını aldılar
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… Malatya’da Ak Parti’de seçilen Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, mazbatalarını aldı. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin mazbatası da Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca’ya verildi.
Siyaset Haberi
Malatya’da Ak Parti’nin Milletvekilleri bugün mazbatalarını aldılar

Malatya’da Ak Parti’nin Milletvekilleri bugün mazbatalarını aldılar
Ak Parti Milletvekilleri, belediye başkanlarının da katılımı ile Adliye’de seçim kurulunda mazbatalarını aldıktan sonra açıklama yaptılar.


Mazbatalarını Alan Milletvekilleri,Vali’yi, Cumhuriyet Savcısını, Büyükşehir belediye başkanını, Ticaret Borsasını Ak Parti'yi, Emniyet Müdürlüğünü, MÜSİAD'ı ziyaret etti.


Ak Parti Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “Omuzlarımızdaki yükün ve sorumluluğun bir kat daha arttığını ifade etmek istiyorum.

Malatya milletvekili olmaktan, Malatyalılara hizmet etmekten büyük onur duyduk. Bundan sonra bu onuru inşallah yüzümüzün akıyla taşıyalım istiyoruz.


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’siz bir Türkiye tasavvur edenlerin heveslerinin kursaklarında kaldığı bir seçim oldu.

Adaletin ve hukuk sisteminin temin, tesis ve devam ettiği bir Türkiye’yi, inşallah 24 Haziran seçimlerinden sonra da devam ettireceğiz.

Büyüyen, gelişen Türkiye ile yapılması gereken tüm icraatlara sonuna kadar devam ederken, Malatya’ya yapılması gereken hizmetler için de milletvekili arkadaşlarımızla dün olduğu gibi bugün de yarın da çalışmaya devam edeceğiz.” 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Ak, Parti’nin, Milletvekilleri, bugün, mazbatalarını, aldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı