Haber Detayı
07 Mart 2020 - Cumartesi 21:12
 
Malatya’da Başkan Adil Gevrek'e fiziksel saldırı sonrası gerginlik yaşandı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da zorlu 90 dakikanın bitiminin ardından Başkan Adil Gevrek'e yapılan fiziksel saldırı ile birlikte gerginlikler üzüntüye yol açtı.
Spor Haberi
Malatya’da Başkan Adil Gevrek'e fiziksel saldırı sonrası gerginlik yaşandı

Malatya’da Başkan Adil Gevrek'e;

Fiziksel saldırı sonrası gerginlik yaşandı
Maç sonrası stattan ayrılan BtcTürk Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ile bir gurup taraftar arasında gerginlik yaşandı. 
O anlar kameralara böyle yansıdı. Üzüntüye yol açan gerginlik sonrası BtcTürk Yeni Malatyaspor Kulübünden açıklama geldi.

gevrek adil ile ilgili görsel sonucu
İşte o açıklama.. “Bugün oynadığımız Konyaspor müsabakası sonrasında Kulüp Başkanımız Adil Gevrek ve yöneticilerimizin yer aldığı araca stat çıkışında bir grup tarafından fiziksel saldırı gerçekleştirilmiştir. Emniyet mensuplarının zamanında müdahalesi ile bu fiziksel saldırının daha da büyümesi engellenmiştir. Modern toplumların vazgeçilmez bir unsuru olan eleştiri hakkının, fiziksel şiddete dayandırılması kabul edilemez bir durumu ortaya koymuştur. Yaşanılan ilkel ve garabet durumun kimler tarafından yönlendirildiğini araştıracağımızı ve hukuki mecralar önünde olayın takipçisi olacağımızı Yeni Malatyaspor’un cefakar taraftarına ve tüm kamuoyuna saygılarımızla beyan ederiz” 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Başkan, Adil, Gevrek'e, fiziksel, saldırı, sonrası, gerginlik, yaşandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı