Haber Detayı
12 Eylül 2016 - Pazartesi 00:05
 
Malatya’da bayram; Tüfenkcci ve Toprak bayram hediyesi ve harçlığı dağıttılar
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya Olay...: Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’ nin eşi Esra Tüfenkci, Vali Mustafa Toprak’ın eşi Av. Selime Toprak ile birlikte Erkek Yetiştirme Yurdu, MİAD Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ile Huzurevini ziyaret ettiler. Ziyarette bayramlar kutlandı. Hediyeler ve harçlıklar dağıtıldı...
Kültür Haberi
Malatya’da bayram; Tüfenkcci ve Toprak bayram hediyesi ve harçlığı dağıttılar

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Ramazan Barman ve görevliler tarafından karşılanan konuklar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı  Erkek Yetiştirme Yurdunu ziyaret ederek çocuklarla sohbet edip bayram hediyesi ve harçlık dağıttılar, konuklar daha sonra Miad Sevgi evlerine geçerek orada kalan çocuklarla yakından ilgilenerek, çocuklara anne şefkati gösterip, yetkililerden çocuklar hakkında bilgi aldılar. Ayrıca Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklarla da bir süre sohbet ederek bayram hediyesi ve harçlık dağıttılar.

Daha sonra Huzurevine geçen konuklar, huzur evinde kalan kadın ve erkek konuklarla tek tek tanışarak onlarla sohbet edip, istek ve ihtiyaçları olup olmadığı konusunda kendilerini dinlediler.

Bayan Tüfenkçi ve Bayan Toprak beraberindekilerle, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünde meydana gelen patlamada şehit olan Yusuf Kenan Mutlu, Cumhurbaşkanımızın Gümüşhane ilindeki mitinginde görevli iken dönüş yolunda içinde bulundukları otobüsün devrilmesi sonucu yaralanarak gazi olan Bekir İnci, teröristlerle girdiği çatışma sonucu yaralanarak gazi olan Hasan Baydoğan ve Demokrasi nöbeti sırasında 15 Temmuz akşamı açılan ateş sonucu kurşun isabet etmesiyle şehit olan Fuat Bozkurt’un evlerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin ardından, daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi 6 aileyi de bayram öncesi ziyaret ederek hem bayramlarını kutladı hem de gıda yardımında bulundular. 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya’da, bayram;, Tüfenkcci, ve, Toprak, bayram, hediyesi, ve, harçlığı, dağıttılar, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı