Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 21:39
 
Malatya’da burası tribün değil, Kaplanların imza günü töreni
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Son dakika… Burası tribün değil…Bugün itibari ile satışa başlanan Yeni Malatyaspor'un Merkez Satış Mağazamızda imza günü düzenlendi.
Spor Haberi
Malatya’da burası tribün değil, Kaplanların imza günü töreni

Malatya’da burası tribün değil;

Kaplanların imza günü töreni...


As Başkanımız Aziz Yalçınkaya, Sportif Direktörümüz Ali Ravcı, futbolcularımız Murat Yıldırım, Issam Chebake ve Adis Jahovic taraftarlarımız ile bir araya geldi.


Taraftarlar, mağazadan alınan lisanlı ürünlerini futbolculara imzalatırken günü ölümsüzleştirmek adına bol bol fotoğraf çektirdiler.

single
Merkez Satış Mağazası satışa başlandığı ilk günde futbolcular ile bir araya gelip takımı ve futbolcuları yalnız bırakmayan tüm taraftarlara sonsuz teşekkür edildi.

KAPLANLARIMIZ;

GALATASARAY MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

CEREZLE GELME…

İşte o açıklama “Galatasaray maçında stadyumumuza çerez vs. getirilmemesi Yönetim Kurulumuzca rica edilir. Güvenlik kontrolünde görevlilerce içeri alınmayacak ve büfelerde de satılmayacaktır. Çerezle değil, ATKINLA, FORMANLA GEL”

AMİGO YUSUF MOR'A ZİYARET...

DUYURU…VAR...

“22 Eylül Pazar günü saat 19:00'da Yeni Malatya Stadyumu’nda oynayacağımız Galatasaray maçı için Galatasaray logolu Passoligler hariç tüm takım Passoligleri ile biletlerinizi alabilirsiniz.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, burası, tribün, değil,, Kaplanların, imza, günü, töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı