Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 18:56
 
Malatya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden şahıs tutuklandı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak gelişme… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden şahsın evinde jandarma ekipleri tarafından yapılan aramada 2 adet ruhsatsız av tüfeği de ele geçirildi.
Asayiş Haberi
Malatya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden şahıs tutuklandı

Malatya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden terör örgütü propogandası yapan şahıs tutuklandı
Terör örgütlerinin propogandasını yapan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

cumhurbaşkanı erdoğan ile ilgili görsel sonucu
Konu ile ilgili Jandarmanın açıklaması şöyle:
“Malatya İl Jandarma Komutanlığınca icra edilen adli ve önleyici faaliyetler neticesinde; 07-14 Kasım 2017 tarihleri arasında meydana gelen; Terör suçları kapsamında; Yapılan istihbari çalışma neticesinde terör örgütlerinin propagandasını yaptığı ve Cumhurbaşkanına hakaret ettiği tespit edilen (1) şüpheli şahsın evinde yapılan aramada; (2) adet ruhsatsız av tüfeği, (1) adet cep telefonu ve (1) adet USB bellek ele geçirilmiş, şüpheli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştur. “
19 BİN 473 KİŞİ SORGULANDI…
Jandarma’nın 1 haftalık faaliyetleri ise şöyle:
“Kaçakçılık olaylarında; İcra edilen yol kontrol ve arama faaliyetinde, (5) gram kubar esrar ele geçirilmiştir. Asayiş olayları ve önleyici hizmetler kapsamında icra edilen yol kontrol ve aramaları ile trafik denetimlerinde; Toplam (19.473) kişinin sorgulaması yapılmış, sorgulama neticesinde (36) şahıs yakalanmıştır.

jandarma ile ilgili görsel sonucu

Trafik timleri tarafından 07-14 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılan uygulamalarda; (8.387) araç kontrol edilmiş, trafik kurallarına uymayan (370) araç sürücüsüne ceza kesilmiş, (102) araç trafikten men edilmiş,(23) okul servis aracı ve (12) işçi servis aracı kontrol edilmiştir. Malatya İl Jandarma Komutanlığınca, emniyet ve asayiş hizmetlerinin sağlanmasına yönelik kaçakçılık ve organize suçlar ile mücadeleye aralıksız devam edilmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulu”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Cumhurbaşkanı, Erdoğan’a, hakaret, eden, şahıs, tutuklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı