Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 17:24
 
Malatya'da da karne heyecanı…Evde eğitim gören öğrencilere Vali Kaban karne verdi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Evde Eğitim Gören Öğrenciler Karnelerini Aldı.Vali Ali Kaban, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle evde eğitim gören Hakan Gönültaş’ı 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı birinci dönem karnesini vermek için evde ziyaret etti.
Eğitim Haberi
Malatya'da da karne heyecanı…Evde eğitim gören öğrencilere Vali Kaban karne verdi

Malatya'da da karne heyecanı…Evde eğitim gören öğrencilere Vali Kaban karne verdi
Ziyarete, Vali Yardımcısı Ali Sakar, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, Yeşilyurt Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Nazım Gümüş katıldı.
Evde Eğitim alan Hakan Gönültaş ile yakından ilgilenen Vali Ali Kaban, “Hastalığı nedeniyle okula gidemiyor ama karnesini biz ona getirdik. Başarılarının devamını diliyor, gelecek hayatında hep mutlu olmasını temenni ediyoruz ”şeklinde konuştu.

19-01-2018
Vali Kaban; “ Öğrencilerimizin iyi bir eğitim almalarını sağlamak için devlet olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımıza büyük bir değer veriyor, iyi bir eğitim almalarını önemsiyoruz. Devletimizin önem verdiği projeler arasında olan “Evde Eğitim” programı, her ne koşulda olursa olsun çocuklarımıza güzel bir hizmet sunmaktadır. Çocuklarımız, bizim en değerli ve kıymetli birer parçamızdır” dedi.

19-01-2018
Rahatsızlığından dolayı evden dışarı çıkmakta zorlandığını fakat bunun eğitimine engel olmadığını söyleyen Hakan Gönültaş, ziyaretten dolayı  çok mutlu olduğunu belirterek, kendisine destek olan öğretmeni ile ailesine teşekkür etti. 

19-01-2018
Daha sonra Vali Yardımcısı Ali Sakar ile İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı doğuştan engelli olan Ubeyit Enes Topuz’u evinde ziyaret ederek, 1. Sınıf öğrencisi Topuz’un karnesini verdiler.

19-01-2018

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'da, da, karne, heyecanı…Evde, eğitim, gören, öğrencilere, Vali, Kaban, karne, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı