Malatya’da depremde hasar gören yıkılacak okullar belli oldu
Haber
05 Şubat 2020 - Çarşamba 15:32
 
Malatya’da depremde hasar gören yıkılacak okullar belli oldu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da deprem nedeniyle ağır hasar gören 29 okul yıkılacak.Yıkılacak okullar Valilik tarafından kamuoyuna açıklandı.
Eğitim Haberi
Malatya’da depremde hasar gören yıkılacak okullar belli oldu

Malatya’da depremde hasar gören;

Yıkılacak okullar belli oldu...

Malatya’da yıkılacak olan 29 okul da öğrenim gören öğrenciler ise en yakın okullar da eğitim görecek. Öğrenciler taşımalı eğitim ile öğretime devam edecek.

MALATYA YIKILACAK OKULLAR…:

AKÇADAĞ İLÇESİ: Kozluca Ahmet Yesevi Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kozluca ilk ve ortaokulu, Kepez Çok Programlı Anadolu Lisesi, Ziya Gökalp İlkokulu,

BATTALGAZİ İLÇESİ: Çolakoğlu İlkokulu, Kubilay Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kuluşağı İlkokulu, Melekbaba İlkokulu-Ortaokulu, Malatya Lisesi ek bina, Hafize Özal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Kazım Karabekir İlkokulu. Darende İlçesi: Somuncubaba Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi.

DOĞANŞEHİR İLÇESİ:Kurucaova Kalecik İlkokulu, Sürgü İlkokulu, Çığlık Abuzer Güngör İlkokulu-Ortaokulu, Doğanşehir ortaokulu.

İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi Fotoğrafı

KALE İLÇESİ: İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi.

PÜTÜRGE İLÇESİ: Aslankent İlkokulu, Çayköy İlkokulu, Esencik İlkokulu, Pazarcık Civan İlkokulu.

YEŞİLYURT İLÇESİ: Ziya Gökalp Ortaokulu, Topsöğüt Ortaokulu, Şehit Feyzullah Taşkınsoy Ortaokulu, Sümer İlkokulu, Necatibey Ortaokulu, Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz Ortaokulu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, depremde, hasar, gören, yıkılacak, okullar, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı