Haber Detayı
17 Nisan 2017 - Pazartesi 21:03
 
Malatya’da ekonomi dünyasının önde gelen ismi Burhan Lüleci Türk; bilinçli oy ve yetki verildi
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Malatya’da ekonomi dünyasının önde gelen ismi Burhan Lüleci referandum sonucu için "Türk milleti yine istikrar, huzur, barış, kardeşlik ve tüm zenginliklerini temsil eden birlikten yana teveccühleri yönünde oyunu kullanmıştır. Çıkan sonuç yenilikten yana olmuş, Türkiyemiz ve Malatyamıza hayırlı olsun."dedi.
Ekonomi Haberi
Malatya’da ekonomi dünyasının önde gelen ismi Burhan Lüleci Türk; bilinçli oy ve yetki verildi

Malatya Ekonomi Dünyası referandum sonucunu nasıl gördü; 
Malatya’da ekonomi dünyasının önde gelen ismi Burhan Lüleci Türk; bilinçli oy ve yetki verildi
Referandumun resmi olmayan sonuçları ortaya çıktı. Türkiye'nin kaderini değiştirecek referandumda 'evet' kazandı. Malatya'da Ekonomi dünyası referandum sonuçlarını değerlendirdi.

Malatya’da ekonomi dünyasının önde gelen ismi Burhan Lüleci Türk; Malatya Olay'a referandum sonuçlarını değerşendirdi ve "Bilinçli oy ve yetki verildi." dedi.

Malatya’da ekonomi dünyasının önde gelen ismi Burhan Lüleci'nin işte değerlendirmesi:

"Türk Milletinin, yedi düvele karşı vermiş olduğu,Türk modeli cumhurbaşkanlığı yeni anayasa değişikliği referandum seçimi sona - ermiştir. Türk milleti yine istikrar, huzur, barış, kardeşlik ve tüm zenginliklerini temsil eden birlikten yana teveccühleri yönünde oyunu kullanmıştır. Çıkan sonuç yenilikten yana olmuş, Türkiyemiz ve Malatyamıza hayırlı olsun. Seçim sonuçları değerlendirildiğinde, Türk milletinin ne kadar bilinçli oy kullandığı ortadadır. Ülkenin gerçeklerini ne kadar hassas bir siyasi irade ile takip ettiği ortadadır. Çok bilinçli olarak, hassas bir yetkiyi ve geleceğini mevcut iradeye büyük bir bilinçlilikle yetki vermiştir. Bu sonuç saygıyla karşılanmalıdır. Sonuçtan çıkartılması gereken Dersler; Çıraklık, Kalfalık verilmişti iste Ustalığınızı veriyorum . Adil, Hakkaniyet , Adalet çerçevesinde yetkilerinizi kullanın, Tüm zenginliklerimizin farkında olup saygılı olun , Yetki ve yönetimi tecrübeli , ehil , birikim ve birleştirici temsil yetkisi olan adil kişilere teslim edin.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Ekonomik değerlerin çok önemli olduğunu ifade ederek, huzur, güven, istikrarın uzun soluklu bir siyasi irade ile yönetilmesi gerektiğinin farkındayım ama rehavete düşmeyin demiştir. Dünya konjonktüründe siyasi iradeyi destekliyerek Ekonomik değerlerden en çok değerleri alan ve riskten etkilenen batı ve sahillerimizdeki illerde yaşayan halkımıza bu polikaların çok daha iyi anlatılması gerektiğinin ve radikal önlemler alınmasının önemli olduğunun altını kalın bir çizgiyle çizmiştir . Sonuç dünya ve Türkiye için hayırlı olmuştur . Çok daha fazla çalışmalıyız, üretmeliyiz, milli sanayi ve ekonomik değerlerimize sahip olmalıyız. Birlik, beraberlik, kardeşlik bilinciyle, tefekkür ettikten sonra öteleştirici değil, Tevhid şuuru içerisinde yaşamayı ve mücadeleyi ülke olarak birlik beraberlik içerisinde omuz omuza verip hak ettiğimiz seviyeyi yakalamalıyız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, ekonomi, dünyasının, önde, gelen, ismi, Burhan, Lüleci, Türk;, bilinçli, oy, ve, yetki, verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı