Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 21:03
 
Malatya’da Erol Gül sesleri; Hedef güçlü bir Türkiye...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adayı Erol Gül sesleri...Gül "Hedef güçlü bir Türkiye."dedi.
Siyaset Haberi
Malatya’da Erol Gül sesleri; Hedef güçlü bir Türkiye...

Malatya’da Erol Gül sesleri
Ülkü Ocakları başkanlığı yapmış partinin tüm kademelerinde görev almış son iki dönem MYK üyeliği görevinde bulunan Erol Gül Malatya Hekimhan Karapınar köyü doğumlu. Ailesi hali hazırda Karapınar’da yaşayan Erol Gül her dönem Malatya teşkilatına katkı sağlayan bir isim olarak da karşımıza çıkıyor.


27.Dönem Malatya Milletvekili Aday Adayı olarak sahada ara vermeden çalışmalarına devam eden Erol Gül, iktisadi ve sosyal meselerine olan hakimiyeti ile ön plana çıkan Aday Adayları arasında güçlü bir isim.
Aday Adayı Erol Gül ise Cumhur ittifakının zaruretini ve MHP’nin TBMM’de güçlü temsil edilmesinin önemini anlatarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamlarını Malatyalılara iletiyor.


MHP Milletvekili aday adayı Erol Gül; “Türkiye’mizin üzerinde bulunan hain kuşatmayı kırmamız için TBMM çatısı altında MHP’nin güçlü temsil edilmesi için yüce milletimizin oylarına talibiz. Hedef güçlü bir Türkiye."

Malatya'daErol Gül sesleri yükselirken, MHP Milletvekili aday adayı Erol Gül'de çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Erol, Gül, sesleri;, Hedef, güçlü, bir, Türkiye...,
Yorumlar
Haber Yazılımı