Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 02:06
 
Malatya’da fuhuş yapılan 14 ikameti mühürlendi, uyuşturucudan 10 tutuklama
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya polisi fuhuş yapıldığı tespit edilen 14 ikameti mühürledi.Yardımlaşma derneğine kumar baskısı, araç kurşunlayan 1 şahıs yakalandı, silah yakalandı ve uyuşturucudan 10 tutuklama.
Asayiş Haberi
Malatya’da fuhuş yapılan 14 ikameti mühürlendi, uyuşturucudan 10 tutuklama

Malatya’da fuhuş yapılan 14 ikameti mühürlendi;

Uyuşturucudan 10 tutuklama...

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü
Malatya’da polisin son 24 saat çalışması ve ayrıntıları:
FUHUŞTAN 14 İKAMET MÜHÜRLENDİ…
İşte o açıklama…“Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğince; 27.01.2020 ile 18.02.2020 tarihleri arasında yapılan 14 fuhuş Adli/İdari tahkikatları ile ilgili olarak; 21.02.2020 günü toplanan Zührevi Hastalıklarla ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu Başkanlığınca Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekiplerce fuhuş yapıldığı tespit edilen toplam (14) ikamet hakkında 30’ar gün mühürlenmesi kararı alınmıştır.”
YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN KUMAR…
İşte o açıklama…”Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri olarak yapılan diğer bir çalışmada
İse; Yeni Hamam Mahallesinde faaliyet gösteren bir Yardımlaşma Derneği Lokalinde Katlamalı Yanık ile kumar oynandığı tespit edilmiş, kumar oynayan toplam (4) şahsa 5326 Sayılı Kanunun 34. maddesine istinaden (4900 TL) idari para cezası uygulanmıştır.
Ayrıca kumar parası olan (3190 TL) geçici olarak muhafaza altına alınmış, İşletmeci (2) şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlamak suçundan adli işlem yapılmıştır”

Fotoğraf açıklaması yok.
ARAÇ KURŞUNLAMA…
İşte o açıklama…”20.02.2020 tarihinde Tevfik Temelli Caddesi üzerinde meydana gelen Araç Kurşunlama olayı ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda olayın şüphelisi (1) şahıs 21/02/2020 tarihinde Gasp ve Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekiplerce yapılan ortak çalışmada bir adet uzun dipçikli pompalı tüfek ile yakalanmıştır. Konu ile ilgili soruşturma devam etmektedir.”
UYUŞTURUCU VE SİLAH…

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'NARKO NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MALATYA'
İşte o açıklama…”Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan diğer çalışmalarda ise;
(21.75 gr. Narkotik Madde), (104 adet uyuşturucu nitelikte hap), (2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet şarjör, 11 adet mermi, 1 adet ruhsatsız tüfek) ele geçirilmiş ve çeşitli suçlardan aranma kaydı ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan (1) şahıs yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.”
10 UYUŞTURUCU ŞÜPHELİSİ TUTUKLANDI...
İşte o açıklama…”Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce Torbacı olarak tabir edilen Sokak Satıcılarına yönelik; 19.02.2020 günü projeli dosya kapsamında yapılan planlı operasyonda;
(11) adreste eş zamanlı olarak yapılan operasyonda, (11) şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştı.
Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilen (11) şüpheliden (10) Şüpheli tutuklanmış, (1) şüpheli hakkında ise Adli Kontrol Tedbirine hükmedilmiştir.”

2 TUTUKLAMA…

İşte o açıklama…”Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ekiplerince yapılan çalışmalarda 23.02.2020 günü Akçadağ yolu üzerinde bulunan Uygulama noktasında (2) şüpheli şahıstan (96,46 Gr. Metamfetamin maddesi) ele geçirilmiştir.

Fotoğraf açıklaması yok.

Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen (2) şüpheli şahıs Mahkemece tutuklanmıştır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, fuhuş, yapılan, 14, ikameti, mühürlendi,, uyuşturucudan, 10, tutuklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı