Haber Detayı
04 Mayıs 2019 - Cumartesi 22:41
 
Malatya’da hastanede silahlı çatışmaya 5 tutuklama, 2 tahliye
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden önceki gece meydana gelen silahlı çatışma ile ilgili 5 şüpheli tutuklandı.
Asayiş Haberi
Malatya’da hastanede silahlı çatışmaya 5 tutuklama, 2 tahliye

Malatya’da hastanede silahlı çatışmaya;

5 tutuklama, 2 tahliye...
Silahla çatışma ile ilgili 5 şüpheli tutuklanırken 2 şüpheli de Adli Kontrol lararı ile serbest bırakıldı. Malatya Emniyet Müdürlüğünden konu ile ilgili yapılan açıklama aynen şöyle:
“02/05/2019 tarihinde saat 21:00 sularında Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatmakta olan akrabalarını ziyarete gelen ve aralarında eskiye dayalı husumet bulunan taraflar Devlet Hastanesi önünde karşılaşmış ve taraflar arasında yaşanan ağız tartışması kısa sürede ateşli silahların kullanıldığı kavgaya dönüşmüştür.
Yaşanan olay üzerine Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce olaya seri ve hızlı bir şekilde müdahale edilmiş, silahlı kavgaya karıştığı tespit edilen (7) şahıs olayda kullanılan suç aletleri ile birlikte gözaltına alınmış olup olayda herhangi bir yaralı bulunmamaktadır. 
Şüpheli şahıslardan (2) adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait (5) adet mermi, 6136 sayılı kanun kapsamında (1) adet bıçak ve kullanımı reçeteye tabi (110) adet hap ele geçirilmiştir.
Gözaltına alınarak Adli mercilere sevk edilen (7) şahıstan (5) şahıs Tutuklanmış, (2) şahıs ise Adli Kontrol Kararı ile serbest bırakılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, hastanede, silahlı, çatışmaya, 5, tutuklama,, 2, tahliye,
Yorumlar
Haber Yazılımı