Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 00:21
 
Malatya’da İYİ Parti’de Reşat Erdoğan'ın yeğenleri de istifa etti
Ali Aladağ…: Son dakika… Sıcak haber… Yerel seçim öncesi siyasi partilerde yaşanan istifalar da gelmeye devam ediyor. Malatya'da İYİ Parti’de iki isim daha istifa etti. İstifa edenler Malatyalı eğitim gönüllüsü Reşat Erdoğan'ın yeğenleri.
Siyaset Haberi
Malatya’da İYİ Parti’de Reşat Erdoğan'ın yeğenleri de istifa etti

Malatya’da İYİ Parti’de istifalar var;

Reşat Erdoğan'ın yeğenleri de istifa etti...

İYİ Parti’de istifa eden Malatyalı eğitim gönüllüsü ve ülkücü hareketin önde gelen isimlerinden Reşat Erdoğan'ın yeğenleri plan iki isim Battalgazi ilçe yönetimi ve üyelikten istifa ettiklerini kamuoyuna açıkladılar.
Ragıp Bayram ve M.A. Ercan Erdoğan Battalgazi İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına sundukları istifalarında şu görüşlere yer verdiler:
“Milliyetçi vatan pervver  bir ailenin mensupları olarak aile büyüklerimizin tercihleri doğrultusunda ülkeye ve yüce milletimize layıkıyla hizmet eder düşüncesiyle üye kaydımı yaptırdığım İYİ Parti’de bugün gelinen nokta da ülkenin bölünmez bütünlüğüne Türk milletinin penceresin de bakmayan Türkçe düşünmeyen düşüncelerle kol kola omuz omuza duruşları Türk milliyetçisi ailemizi rahatsız etmiştir. Yine aile büyüklerimizin telkinleri doğrultusunda İYİ Parti Battalgazi ilçe yönetimi ve İYİ Parti üyeliğinden istifa ediyorum.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, İYİ, Parti’de, Reşat, Erdoğan'ın, yeğenleri, de, istifa, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı