Malatya'da jandarma ekipleri tarafından huzur operasyonu yapıldı
Haber
09 Eylül 2021 - Perşembe 14:54
 
Malatya'da jandarma ekipleri tarafından huzur operasyonu yapıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika Sıcak haber… Malatya'da Jandarma bölgesin de huzur operasyonu düzenlendi...Düzenlenen operasyon da arananlar da yakalandı.
Asayiş Haberi
Malatya'da jandarma ekipleri tarafından huzur operasyonu yapıldı

Malatya'da  jandarma ekipleri tarafından;

Huzur operasyonu yapıldı...

Malatya'da Jandarma huzur operasyonu düzenldi.

İşte ayrıntılar…”Türkiye Geneli Huzur ve Güven Uygulaması…TARİH : 08 Eylül 2021…YERİ : İl Geneli Jandarma Sorumluluk Bölgesi…AÇIKLAMA :

Açıklama yok.

“Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suçların önlenmesi ve aranan şahısların yakalanması maksadıyla Malatya İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, 08 Eylül 2021 tarihinde Türkiye Huzur ve Güven Uygulamaları( Türkiye Genelinde Çocuk ve Gençlerin Korunmasına yönelik olarak okul çevreleri ile servis araçlarının denetimi) gerçekleştirildi. Uygulama sonucu;

Açıklama yok.(2.165) şahıs sorgulanarak, (987) araç ve (190) umuma açık işyeri kontrol edilmiş, çeşitli suçlardan aranan (5) şahıs yakalanarak gerekli idari ve adli işlemler yapılmıştır. İzolasyon kurallarına uymayan (1) şahsa (3.469)TL, servis araçlarının denetimine yönelik olarak yapılan uygulamada (38) sürücüye (22.381) TL idari yaptırım cezası uygulanmış (7) araç trafikten men edilmiştir.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'da, jandarma, ekipleri, tarafından, huzur, operasyonu, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı