Haber Detayı
07 Ağustos 2017 - Pazartesi 14:33
 
Malatya’da Kamunun gücünü, özel sektörün ruhu ile birleştiren kuruluş Esenlik
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya tarihinde bir ilk... Esenlik'in Epak markası adı altında çıkardığı ürünler Devlet Malzeme Ofisinin sitesinde yerini aldı. EPAK markası adı altında üretilen temizlik ürünleri bu hafta itibariyle Devlet Malzeme Ofisinin ürün kataloglarında da sergilenmeye başladı.
Ekonomi Haberi
Malatya’da Kamunun gücünü, özel sektörün ruhu ile birleştiren kuruluş Esenlik

Malatya’da Kamunun gücünü, özel sektörün ruhu ile birleştiren kuruluş Esenlik...
‘Malatyalının duyduğu güven ve sağladığı destek neticesinde kendi il sınırlarını aşmış bölgesel ve ulusal bir kuruluşa dönüşmüştür’ kamu ciddiyeti,disiplini,güvenirliği ve halkımızın teveccühü ile ‘Esenlik halkımızın güvenini kazanmış, geleceğe güvenle yürüyen bir şirket’ haline dönüşmüştür.

esenlik ile ilgili görsel sonucu

‘Kamunun gücünü, özel sektörün ruhu ile birleştiren kuruluş’ halini almıştır.Kamu kurumlarının ihtiyaç duydukları tüm temizlik maddelerini artık daha rahat DMO tarafından temin edebilirler
‘Esenlik felsefesi inovasyonu barındırır’

esenlik ile ilgili görsel sonucu
Genel Müdür Boyraz; ‘Dinamik bir yapı içerisinde, yenilenerek sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek düşüncesinde olan ve sağlam zeminlerde bulunan bir Esenlik var bugün. Yerinde duranın geride kaldığı, dinamizmi yakalayamayanın başarıyı sürekli kılamadığı günümüz dünyasında,inovasyon anlayışını bünyeye yerleştirmeniz gerekiyor. Esenlik olarak bizim düşüncede ve uygulamada yaptığımız budur. Bu anlayışla her daim kendini yenileyen, düzelten, yararlı işlerin önünü açan, eskiyeni törpüleyen bir sistem kurduk.

esenlik ile ilgili görsel sonucu

Bu sistem, Esenlik’i geleceğe taşıyacaktır. ‘Esenlik Malatya Büyükşehir Belediyemizden aldığı destekle halkımızın güvenini kazanmış, geleceğe güvenle yürüyen yenilikçi, dinamik, gelişimci bir şirket, Esenlik sabırlı ve güvenli adımlar atan bir şirket yatırımları birbirini destekleyen sağlam ve emin bir şirket. Bu değerler kolay kazanılacak değerler değil. Bu değerleri barındıran Esenlik halkıyla beraber güvenle yoluna devam ediyor’ şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Kamunun, gücünü,, özel, sektörün, ruhu, ile, birleştiren, kuruluş, Esenlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı