Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 02:05
 
Malatya’da kombineler satışa hazır, kaplanlarda çalışmalar tamam ve alt yapı seçmeleri
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da kombineler satışa hazır…Şehir bizim, takım bizim. İşte şimdi tam zamanı, hep birlikte omuz omuza… 2018-2019 Sezonu için kombineler 3 Temmuz Salı günü saat 14:00'de genel satışa açılacaktır.
Spor Haberi
Malatya’da kombineler satışa hazır, kaplanlarda çalışmalar tamam ve alt yapı seçmeleri

Malatya’da kombineler satışa hazır, kaplanlarda çalışmalar tamam ve alt yapı seçmeleri
Bizde diyoruz ki…Haydi Malatya! Kombineni al takımını yalnız bırakma.


MALATYA’DA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI…


Evkur Yeni Malatyaspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 25 Haziran’da Malatya’da toplanmıştı. Orduzu Pınarbaşı Tesisleri’nde beş gün süren bir ön hazırlık çalışması gerçekleştiren kaplanlar, teknik heyet sağlık kontrolünden de geçti.


Kaplanlar, 1 Temmuz’da Bolu Termal’de toplanarak, birinci etap kamp çalışmalarına başlayacak. Evkur Yeni Malatyaspor daha sona 14 Temmuz’da Düzce Topuk Yaylası’nda toplanarak ikinci etap kamp çalışmasını yapacak.
5 HAZIRLIK MAÇI…


Kaplanlar kmp süresi içerisinde 5 hazırlık maçı oynayacak.
ALT YAPI SEÇMELERİ…
Altyapı seçmeleri devam ediyor. Seçmeler hakkında konuşan Altyapı Teknik Sorumlusu Murat Uçkun "Dün 110 gencin katılımıyla 2000-2001 doğumluların seçmelerini tamamladık. Bugün de yaklaşık 100 genç arkadaşımızın katılımıyla 2002-2003 doğumluların seçmelerini yapiyoruz.

Altyapı seçmelerimiz devam ediyor.

Türk futboluna ve Yeni Malatyaspor´umuza oyuncu kazandırmak adına bu seçmeler büyük önem teşkil ediyor. Malatya´daki seçmelerimizi yarın 2004-2005 doğumlu gençlerimizin seçmeleriyle tamamlayacağız. İl dışında da seçmelerimiz olacak. Birkaç gün içinde il dışı seçmelerimizin detaylarını paylaşacağız." dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, kombineler, satışa, hazır,, kaplanlarda, çalışmalar, tamam, ve, alt, yapı, seçmeleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı