Haber Detayı
28 Şubat 2018 - Çarşamba 15:47
 
Malatya’da Kuaför ve kozmetik sektöründen Afrin’deki Mehmetçiğe tam destek
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak gelişme… Malatyalı Şener Eroğlu yine bir ilke imzasını attı ve Mehmetçiğe hep destek, tam destek parolası ile kuaför ve kozmetik sektörünü bir araya getirdi.
Gündem Haberi
Malatya’da Kuaför ve kozmetik sektöründen Afrin’deki Mehmetçiğe tam destek

Malatya’da Kuaför ve kozmetik sektöründen

Afrin’deki Mehmetçiğe tam destek...

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı
Türkiye’deki kuaför ve kozmetik sektörü firmaları Zeytin Dalı Harekatını yürüten kahraman Mehmetçiğe destek olmak için Malatya’da bir araya gelerek organizasyon düzenleyecek.
Malatyalı Şener Eroğlu’nun öncülüğü ile Afrin’de terör örgütlerine karşı destansı mücadele veren Mehmetçiğe bir destek de Türkiye’deki kuaför ve kozmetik sektöründen geldi. 
Kuaför ve kozmetik sektöründeki firmalar Malatyalı kuaför Şener Eroğlu öncülüğünde 1 Mart Perşembe günü saat 14.00’de Kongre ve Kültür Merkezinde organizasyon düzenleyecek. Organizasyonda elde edilen gelirler Mehmetçik Vakıfına bağışlanacak. 
Bugün ünlü balıkçı Ali Dayının yerinde gazetecilere açıklama yapan basın 15 Temmuz kahramanlarından birisi olan kuaför Şener Eroğlu, Zeytin Dalı Harekatına tam destek olmak için bu organizeyi yaptığını anlatıp şunları söyledi:

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Şener Eroğlu dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan
 “Malatya’da sektörümüzde bir ilki yapıyoruz.Karınca kararınca. Afrin hareketı başta ülkemiz olmak üzere bölge ülkelerinin terörle mücadelesinde büyük bir adımdır. Bizler de Türkiye kuaförleri ve kozmetik sektörü olarak Mehmetçiğimize destek vermek boynumuzun borcudur. Bundan dolayı Mehmetçiğimiz İle El Ele kampanyasını başlatmış bulunuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan kuaför ve kozmetik sektörü her firma Mehmetçiğimize destek vermek için Malatya da buluşuyor. 1 Mart Perşembe günü saat 14:00’te Kongre ve Kültür Merkezinde Mehmetçiğimiz için destek organizasyonu düzenleyeceğiz. Buradan elde edilen gelir Mehmetçik Vakfına bağışlanacaktır” 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Uğur Hanbey Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar
Daha sonra gazetecilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi. Basın toplantısında İstanbul'da gelen mesleğin usta eğiticilerinden Fadıl Binici'de yer aldı.

Otomatik alternatif metin yok.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Kuaför, ve, kozmetik, sektöründen, Afrin’deki, Mehmetçiğe, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı