Haber Detayı
02 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:04
 
Malatya’da MHP Meclise 2. Hamido’yu yolladı, Fendoğlu Mazbatasını aldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, miting gibi bir törenle bugün Adliye'de mazbatasını aldı.
Siyaset Haberi
Malatya’da MHP Meclise 2. Hamido’yu yolladı, Fendoğlu Mazbatasını aldı

Malatya’da MHP Meclise 2. Hamido’yu yolladı, Fendoğlu Mazbatasını aldı
MHP il başkanı R. Bülent Avşar, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan, ilçe başkanları, eski Ülkü Ocağı Başkanları, partililerin katılımı ile Mazbatasını alan Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu  Malatya Adliyesi önünde bir de açıklama yaptı.


MHP Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, “20 yıllık hasret bugün bitti. Mazbatamızı Allah’a şükür aldık. Bu seçim süreci içerisinde canla, başla bize destek olan, omuz veren, bütün hemşehrilerimi, gönüldaşlarımı, tüm teşkilatımı gönülden kucaklıyor, hepsine selamlarımı saygılarımı iletiyorum. Zorlu bir seçim süreci atlattık. 19-20 yıl aradan geçer bir süreden sonra biz MHP olarak hiçbir zaman biz ne davamıza, nede halkımıza küstük, ne de ihanet içinde bulunduk. Cenab-ı Allah bugünleri gösterdi sonucunda.


Bu mutlu gönümüzde hepiniz geldiniz, zahmetler verdiniz, köylerden geldiniz, hepinizin eline ayağına sağlık, hepinize yürekten teşekkür ediyorum. TBMM’de de temel amacımız devletimin ve milletimin emrinde olacağım.  Bundan hiç kimse şüphe etmesin. Haklarınızın da savunucusu olacağıma buradan söz veriyorum. Hiç kimse endişe etmesin, hepinizin milletvekiliyim.”


MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar ise şunları söyledi:
"Liderime ve Teşkilatıma "Malatya'dan vekil çıkaracağım" demiştim.Çok şükür ki Allah nasip etti sözümü tuttum...


Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı görevini milliyetçi-ülkücü camiamızın takdiri ile kazandığım günden beri her an seçim olacakmış gibi,gece uyumadan gündüz yorulmadan sabırla omuz omuza çalıştığım başta il teşkilatım olmak üzere,Ülkü Ocakları İl Başkanıma,İlçe teşkilatlarıma,Kadın kolları teşkilatıma,mahalle başkanlarıma,STK'larımızın temsilcilerine,değerli hemşerilerime ve de kıymetli Ülküdaşlarıma herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Hepinizden Allah razı olsun.MHP Malatya' da şaha kalkacak,Malatyalının- Ülkücünün vekili olacak dedim ve sözümü tuttum.Malatya'da MHP tarih yazdı,yazmaya da devam edecektir.Hani bizi her yerde bitti diye gösterenler var ya işte onlara da en güzel cevabım : Başbuğumuzun da dediği gibi MHP'nin bitmesi için Nuh Tufanı gerekir.


Saygılar,selamlar,teşekkürler Malatya ve Malatyalılarım”
MHP, Malatya’da 2. Hamido’yu meclise yolladı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Onur Demez dahil, iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, MHP, Meclise, 2., Hamido’yu, yolladı,, Fendoğlu, Mazbatasını, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı