Malatya’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden özlenen tablo ve Ekici'ye ziyaret
Haber
01 Nisan 2018 - Pazar 21:40
 
Malatya’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden özlenen tablo ve Ekici'ye ziyaret
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden yıllardır özlenen tablo gerçekleşti. MHP'de birlik ve özlenen tablo tabanda da vücut buldu. MHP il ve ilçe başkanları MYK'ya seçilen Ömer Ekici'yi ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Malatya’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden özlenen tablo ve Ekici'ye ziyaret

MALATYA’DA MHP’DE ÖZLENEN TABLO VE ÖMER EKCİ'YE ZİYARET...
MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar düzenlenen birlik toplantısında İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Başkan Avşar, "Bu dava şehit kanları ile sulanmış bir davadı. Kıvançta ve tasada bir ve beraber olmalıyız. Birlik ve beraberlik, şimdi değilse ne zaman olacak?.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Mesut Samanlı, Cahit Zafer Leventoğlu ve Ali Nacar dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

Bu davaya Allah rızası için sahip çıkacağız. Bütün ilçe başkanlarımızdan razıyız. Çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde sürdürmekteyiz. Bundan sonra da bildiğiniz gibi önümüzde seçimler var. Bu seçimlere MHP Malatya teşkilatı olarak hızlı ve akılcı akabinde istişareli bir şekilde çalışacağız"dedi.
MHP, MYK ÜYESİ ÖMER EKİCİ’YE ZİYARET…

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Ali Nacar dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan
Malatya’da düzenlenen birlik toplantısının ardından, MHP İl Başkanı Avşar, İlçe Başkanları ile birlikte MHP 12.Kurultayında MYK üyeliğine seçilen Ömer Ekici'ye hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.
EKİCİ”MİLLİYETÇİ HAREKET TÜRK SİYASETİNE MÜHRÜNÜ VURMUŞTUR…”


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ömer Ekici, birlik ve beraberlik mesajları verip yapışan ziyarette şunları söyledi:
“Öncelikle bu kutsal davaya çocukluğumdan başlayan adanmış bir inanç ve imanla çeşitli görevlerde bulunarak veya ülkenin içinde bulunduğu şartları dikkate alarak görevli olmadığımız zamanlarda da durumda vazife çıkartarak hizmette bulunan ve bunu Onur kabul eden bir arkadaşınızım.18 Mart’ta gerçekleştirilen 12. Büyük kurultayda bilge liderimiz sayın Dr Devlet Bahçeli beyin tensipleriyle  MYK da bize yer verilmiş layık görülmüştür.bu görevi şahsıma  yaşamım boyunca yapmış olduğum hizmetlerin ve durduğum yerin Onur nişanı olarak verilmiş bir görev olarak görmekteyim inşallah layık olmaya çalışacağımı ve ömür sayfamda unutmayacağım bir manevi,anlamlı vesika olarak kalacağını ifade ederken,liderimize teşekkür ediyor saygı ve Şükran’larımı sunuyorum.


Kıymetli dava Arkadaşlarım
Liderimiz diyor ki;
Sahip olduğumuz siyaset aklı; dağınıklığı birleştiren gücü, meseleyi kavrayan özü, nefsin azgınlığını durduran kudreti temsil etmektedir.

Milliyetçi Hareket özünde karşılıksız bir vatan ve millet sevgisinden feyz alan bir ruh, gönül, inanç ve iman hareketidir.


Anlamını ve değerini, Türkiye sevdasıyla çarpan temiz yüreklerde ve lekesiz vicdanlarda bulmuştur.
Ülkücülük ve dava adamlığı, güç ve zahmetli bir uğraştır. Herkesin harcı değildir.
Gönül, yürek ve şuur gerektirir.
Adanmışlık, sevgi, akıl, bilgi ve cesaret ister.
Ülkücü görünmek kolay, Ülkücü olmak zor, Ülkücü kalmak ise daha zordur. Sizler zora talip olmuş her fedakarlığa hazır olduğunuzu yönetimlerde görev alarak ifade etmiş şuurlu bilinçli dava arkadaşlarımızsınız sizleri tebrik ediyorum beraber çıktığımız bu kutlu yolda muvaffakiyetler temenni ediyorum Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun liderimizin emrinde işaret ettiği yolda ve onu anlayan bir şuurla hedefe varmayı bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmeyi bizlere nasip etsin.
Ne mutlu Türk’üm diyene.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Milliyetçi, Hareket, Partisi’nden, özlenen, tablo, ve, Ekici'ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı