Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 02:34
 
Malatya’da mink yüreklerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gösterisi takdir aldı
M.Fırat Toper…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Beyaz Birlik Anaokulundan eğitim gören minik öğrenciler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı, görkemli şekilde kutladılar.
Çocuk Haberi
Malatya’da mink yüreklerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gösterisi takdir aldı

Malatya’da mink yüreklerin;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gösterisi takdir aldı...


Malatya Beyaz Birlik Anaokulundan eğitim gören minik öğrencilerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yürüyüş, asker selamı, şiirler, çalınan marşlar ve çeşitli gösterilerle devam etti.


Minik yürekler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet'e olan sevgilerini Malatya Beyazay Birlik Anaokulundan gösterdi. 29 Ekim Cumhuriyet bayramı gösterisi okul Müdüresi Nazife Abacılı, sınıf öğretmeni Yeliz Türker’in çabaları ile günler öncesinden süren hazırlıklarla sahnelendi.


Okul Müdüresi Nazife Abacılı “ "Çocuklarımızla özel günlerimizi kutluyoruz. Bu anlamda verdiğimiz eğitimlerde de Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün yaptıklarını, Cumhuriyet'in kazanımlarını anlatıyoruz. Çocuklarımızı Atatürk sevgisiyle büyütüyoruz. Onlar da bize bugün güzel bir gösteri sergiledi. Minik yavrularımızı velilerimizden alkışı aldı.”dedi.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lvHQEa9C9M0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, mink, yüreklerin, 29, Ekim, Cumhuriyet, Bayramı, gösterisi, takdir, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı