Malatya’da oğlu Milletvekili aday adaylığı başvurusunu açıklarken baba gözyaşlarını tutamadı
Haber
27 Nisan 2018 - Cuma 18:49
 
Malatya’da oğlu Milletvekili aday adaylığı başvurusunu açıklarken baba gözyaşlarını tutamadı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Ak Parti kurucu il yönetiminden yer alan Lokantacılar Odası Başkanı Zeki Tuna, oğlu Milletvekili aday adaylığını açıklarken gözyaşlarını tutamadı.
Siyaset Haberi
Malatya’da oğlu Milletvekili aday adaylığı başvurusunu açıklarken baba gözyaşlarını tutamadı

Malatya’da oğlu Milletvekili aday adaylığı başvurusunu açıklarken baba gözyaşlarını tutamadı
Malatya’da Ak Parti kurucu il yönetiminden yer alan Lokantacılar Odası Başkanı Zeki Tuna, oğlu Nail Tuna’da bugün Milletvekili aday adaylığı başvurusunu haptı.


Ak Parti il binasında bugün saat 14.30’da kalabalık bir topluluğun katılımı ile Nail Tuna Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı ve dosyasını parti yöneticileri Miraç Göçmez ile H. Bayram Yılmaz’a teslim etti.
Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olan Nail Tuna’nın başvurusu ve açıklamaları sırasında babası kurucu üye Lokantacılar dernek Başkanı Zeki Tuna’nın gözyaşlarını tutamadığı dikkat çekti.


Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna adaylık başvurusu sırasında ise konuşmasına “Bismillahirrahmanirrahim” diye başladı.
Nail Tuna’nın işte o konuşması:


“BİSMİLLÂHİRRAHMANİRRAHİM” ESİRGEYEN VE BAĞIŞLAYAN ALLAH’IN ADIYLA… SAYIN İL BAŞKAN YARDIMCIM, İL VE İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİM, AK PARTİ TEŞKİLATIMIZIN KIYMETLİ ÜYELERİ, KIYMETLİ BÜYÜKLERİM, GENÇLİK KOLLARIMIZIN KIYMETLİ BAŞKANI VE ÜYELERİ, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZIN KIYMETLİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİ, BASINIMIZIN ÇOK KIYMETLİ TEMSİLCİLERİ, ŞAHSIMA DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN SEVGİLİ YOL ARKADAŞLARIM VE ÇOK DEĞERLİ MALATYA HALKI… SİZLERİ, EN KALBİ DUYGULARIMLA, SEVGİYLE, SAYGIYLA SELAMLIYORUM… HOŞ GELDİNİZ, SEFALAR GETİRDİNİZ… BUGÜN, KATILIMLARINIZLA ONURLANDIRDIĞINIZ BU SALONDA, HAYATIMIN EN ÖNEMLİ KARARLARINDAN BİRİNİ PAYLAŞMAK İÇİN BURADAYIM. KIYMETLİ MİSAFİRLER, MENSUBU OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUM AK PARTİ’DEN 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ İÇİN ADAY ADAYI OLDUĞUMU ŞU AN İTİBARİYLE AÇIKLAMAKTAN GURUR DUYUYORUM.

HEMEN BELİRTMELİYİM Kİ, ALDIĞIM BU KARAR BİRKAÇ GÜNDE ALINMIŞ BİR KARAR DEĞİLDİR. ADAYLIK KARARIM, BİR YILI AŞKIN BİR SÜRENİN SONUNDA OLGUNLAŞAN BİR KARARDIR. FARKLI ORTAMLARDA KONU AÇILDIKÇA BU DÜŞÜNCEYİ DUYAN BİRÇOK KİŞİDEN OLUMLU, TEŞVİK EDİCİ MESAJLAR ALDIM. SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN ERKEN SEÇİM KA KIYMETLİ MİSAFİRLER, BİLİNDİĞİ GİBİ MİLLETİMİZİN ÖNÜNDE HAYATİ ÖNEME SAHİP BİR SEÇİM SÜRECİ BULUNMAKTADIR. 24 HAZİRAN 2018 TARİHİNDE

GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN SEÇİMLER, AZİZ MİLLETİMİZİN İKBAL VE İSTİKBALİ ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLARI BOZMAK İÇİN BİR FIRSAT OLACAKTIR. 24 HAZİRAN 2018 SEÇİMLERİNDE AZİZ MİLLETİMİZ, YALNIZCA BİR SİYASİ TERCİHTE BULUNMAYACAK, AYNI ZAMANDA TERÖR ÖRGÜTLERİ KARŞISINDA ASLA DİZ ÇÖKMEYECEĞİNİ, ZORBALIĞA TESLİM OLMAYACAĞINI VE DEMOKRASİDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİNİ HAYKIRACAKTIR.

ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİM YALNIZCA SİYASİ PARTİLERİN YARIŞACAĞI BİR SEÇİM DEĞİLİDİR. 24 HAZİRAN’DA, VATAN SEVGİSİYLE YANIP TUTUŞANLAR BİR YANDA, VATANIMIZI YANGIN YERİNE ÇEVİRMEK İSTEYENLER DİĞER YANDA OLACAKTIR. KIYMETLİ MALATYALILAR, MALATYA, ÜLKEMİZİN TÜM RENKLERİNİ, TÜM ZENGİNLİKLERİNİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN BİR ŞEHİR. TÜRK’ÜYLE, KÜRT’ÜYLE, ALEVİ’SİYLE, SÜNNİ’SİYLE VE DİĞER TÜM ZENGİNLİKLERİYLE TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLAN MALATYA’YA HERŞEY YAKIŞIR. MALATYA, 14 YILLIK AK PARTİ İKTİDARI DÖNEMİNDE BİRÇOK YATIRIM ALMIŞTIR. •

TOPLU KONUT ALANINDA 1 MİLYAR 189 MİLYON TL YATIRIM • NAKİT HİBE DESTEĞİ OLARAK 943,2 MİLYON TL YATIRIM • AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR YARDIMLARI KAPSAMINDA 1,30 MİLYAR TL YATIRIM • EĞİTİM ALANINDA 956,97 MİLYON TL YATIRIM • KÜLTÜR VE TURİZMDE 51 MİLYON TL YATIRIM • ULAŞTIRMA VE HA • ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR ALANINDA 500 MİLYON TL YATIRIM • GENÇLİK VE SPOR ALANINDA 660 MİLYON TL YATIRIM •

ORMAN VE SU İŞLERİ ALANINDA 1 MİLYAR 300 MİLYON TL YATIRIM • SAĞLIK ALANINDA 456 MİLYON TL YATIRIM BU VESİLEYLE, BAŞTA CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN OLMAK ÜZERE, BAŞBAKANIMIZA, BAKANLARIMIZA VE MİLLETVEKİLLERİMİZE MALATYA ADINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

İNŞALLAH MİLLETVEKİLİ SEÇİLİRSEM MALATYAMIZA ÇOK DAHA FAZLA YATIRIM GELMESİ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIMA SÖZ VERİYORUM. MALATYAMIZ NE KADAR ÇOK YATIRIM ALIRSA ŞEHRİMİZDEKİ İŞSİZİK DE BİR O KADAR AZALIR. İNŞALLAH, GÜVENİNİZE İTİMADINIZA LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM. ALLAH BİZLERİ MAHÇUP ETMESİN. RABBİM BU YOLDA SABİT-KADEM KILSIN. SİZLERİ TEKRAR, SEVGİYLE, SAYGIYLA SELAMLIYORUM, ALLAH’A EMANET OLUN DİYORUM, TEŞEKKÜR EDİYORUM."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, oğlu, Milletvekili, aday, adaylığı, başvurusunu, açıklarken, baba, gözyaşlarını, tutamadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı