Malatya’da ölüm köprüsünde aracıyla uçan hemşire son anda kurtarıldı
Haber
08 Nisan 2018 - Pazar 23:20
 
Malatya’da ölüm köprüsünde aracıyla uçan hemşire son anda kurtarıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Sağlık Müdürlüğünden görevli Malatyalı hemşire, geçici görev yerine gittiği gün ölüm köprüsünden uçuruma yuvarlanıp ölümden döndü.
Yaşam Haberi
Malatya’da ölüm köprüsünde aracıyla uçan hemşire son anda kurtarıldı

FECİ KAZA 4 NİSAN’DA MEYDANA GELDİ…

Malatya’da evinden sabah erkenden yola çıkan ve geçici görevlendirildiği Kurucaova sağlık evine giden evli ve 3 kız çocuğu annesi hemşire Nesrin Avcı kendi kullandığı aracı ile ölüm köprüsünden saat 08.30 sıralarında uçuruma yuvarlandı.

ÇAM PATLADI, KAPI KİTLENDİ VE SÜRÜNEREK YOLA ÇIKTI…

Ölüm köprüsünden aracıyla 17 metrelik uçuruma yuvarlanan hemşire Nesrin Avcı’nın  aracının camı patlayıp kapı kitlendi. Aracında bir süre öylece dona kalan hemşire Nesrin Avcı daha sonra camdan çıkıp uçurumda kayalıklarda yola çıkıp  yolda geçmekte olan bir vatandaşa ”Beni kurtarın “ dedikten sonra bayılmış.

AMBULANSALA HASTANEYE…

112’ye ve jandarmaya haber verilip hemşire Nesrin Avcı ambulansla Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

EVİNDE TEDAVİ GÖRÜYOR…

Hastanede bir süre kalan ve şu an evinde tedavisi süren hemşire Nesrin Avcı’nın çocukları annelerinin Malatya’da görevlendirilmesini istiyor.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNÜN GÖREVLENDİRMESİ…

Malatya Sağlık İl Müdürlüğü Doğanşehir’de görevli olan hemşire Nesrin Avcı’yı 3 aylığına Malatya’ya görevlendirdi. Çocuklarını Malatya’da okula yazdıran ve işine gidip gelen hemşire Nesrin Avcı’ya yeni görevlendirilme verildi. Hemşire Nesrin Avcı ailesinin çocuklarının durumunu anlatacak birisini bulamadı ve 4 Nisan günü yeni görevlendirme yerine gitmek için yola çıktı.

HALEN KAZANIN ŞOKUNDA…

Ölüm köprüsü görev yerine ulaşmasına izin vermedi. Hemşire Nesrin Avcı uçuruma yuvarlandı ve halen kazanın şokunda.

ÇOCUKLARI ANNELERİNİN GÖREV YERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİNİ İSTİYOR…

Okula giden Nesrin Avcı’nın çocukları annelerinin Malatya’da, Battalgazi veya Yeşilyurt ilçelerinde ki bir sağlık noktasın görevlendirilmesi istiyor.

ARAÇ VİNÇLE ÇIKARTILDI…

Hemşire Nesrin Avcı’nın kaza yaptığı araç vinçle olay yerinden çıkartılıp tamirhaneye çekildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, ölüm, köprüsünde, aracıyla, uçan, hemşire, son, anda, kurtarıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı