Malatya’da seslenen Bilal Erdoğan; Macron sen ülkene hakim ol
Haber
01 Nisan 2018 - Pazar 17:47
 
Malatya’da seslenen Bilal Erdoğan; Macron sen ülkene hakim ol
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya Sultansuyu’nda 6.Fetih Kupası Geleneksel Türk Okçuluğu elemelerine katılan ok atan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Ak Parti Gençlik Kolları Kongresinde de Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a seslenerek “Yahu önce bir liderlik geliştir, ülkene hakim ol. Avrupa Birliği’nin hali ne olacak buna bir bak. Türkiye’nin Suriye’de ki sorunlarıyla ilgilenmek senin neyine?”diye tepki gösterdi.
Siyaset Haberi
Malatya’da seslenen Bilal Erdoğan; Macron sen ülkene hakim ol

Malatya’da seslenen Bilal Erdoğan; Macron sen ülkene hakim ol
TÜRKİYE, ERDOĞAN LİDERLİĞNDE GÜMBÜR GÜMBÜR İLERLİYOR…
Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Dünyanın gerçekten bir bilinmeze doğru sürükleniyor. Tarihte böyle dönüm noktalarına daha güçlü giren ülkelerin güçlenerek ciddi sıçramalar gerçekleştirdiğini anlattı. Bunu kaçıranlar ise tarif sayfasından silinip gitmiştir. Türkiye’nin bu süreçte, Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve öncülüğünde gümbür gümbür ilerliyor. 
DÜNYA’DA LİDERLİK SIKINTISI VAR…


Önümüzde 2019 seçimleri var. Cumhurbaşkanlığı referandumu Türkiye’nin bu döneme hazırlıklı girmesindeki en önemli adımıydı. Bakın dünyaya çok önemli bir liderlik boşluğu sıkıntısı var. Avrupa’da lider sıkıntısı var, ABD’de liderlik sıkıntısı var. Avrupa bu durumdayken, işte Avrupa’nın yanı başında, Avrupa Birliğine aday ülke konumunda bir Türkiye var. Son bir kaç yılda yaşanılanlar ele alındığında 15 Temmuz’da batının nasıl tepki göstermekteki bocalamasını hatırlayın. Bugün maalesef Avrupa’da, ABD’de Türkiye’de darbe girişimini geren kahraman milletin hakkını veremeyen bir tabloyla karşı karşıyayız.
FETÖ’NÜN ARKASINDA AB VE ABD VAR…


 “FETÖ’nün arkasında AB ve ABD var. Türkiye’yi bölmeye karar vermiş, and içmiş PKK, PYD, YPG gibi terör örgütlerinin arkasında da kim var, Avrupa var Amerika var. Daha dün Fransa ne yaptı izlediniz mi? Tabi Cumhurbaşkanımız, Fransa Cumhurbaşkanına Afrin’le ilgili haddini gerektiği gibi bildirince kim bilir nasıl zoruna gitti ki buradan Türkiye’ye acaba bir gol atabilir miyim dedi. Yahu önce bir liderlik geliştir, önce ülkene hakim ol, önce şu Avrupa Birliği’nin hali ne olacak buna bir bak. Senin neyine Türkiye’nin Suriye’deki sorunlarıyla ilgilenmek. Senin neyine Kıbrıs meselesiyle müdahale etmek Artık eski Türkiye yok.”
ERDOĞAN VE MALATYA HATIRASI…


Bilal Erdoğan, Malatya hatırası önünde fotoğraf çektirip çeşitli programlarda yer aldı. Erdoğan’a ziyaretinin anısına Malatya kayısısı ikram edildi. Erdoğan Malatyalılara selamlarını iletti.

Otomatik alternatif metin yok.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, seslenen, Bilal, Erdoğan;, Macron, sen, ülkene, hakim, ol,
Yorumlar
Haber Yazılımı