Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 01:48
 
Malatya’da sevilen Genel Müdür Hilmi Ataseven kayısı diyarında
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da görev yaptığı dönemde çalışkanlığı ile sevilen isim olan Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof.Dr. Hilmi Ataseven kayısı diyarında.
Sağlık Haberi
Malatya’da sevilen Genel Müdür Hilmi Ataseven kayısı diyarında

Malatya’da sevilen Genel Müdür;

Hilmi Ataseven kayısı diyarında...


Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof.Dr. Hilmi Ataseven, Malatya’da değerlendirme toplantısına katılıp çeşitli ziyaretlerde de bulundu.
SAĞLIK’TA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI…
Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Malatya ili sağlık tesislerinin insan kaynakları planlaması, fiziki yeterlilik, teknik donanım, iletişim etkinliği ve sağlık çalışanları verimliliğinin ele alındığı 2019 yılı Malatya İl Değerlendirme Toplantısı'nı gerçekleştirildi.


Toplantıda Genel Müdür Atseven ile İl Müdürü Doç.Dr. Recep Bentli’de hazır bulundu.
MALATYA’YA BÜYÜK HİZMETLERİ OLMUŞTUR
Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven ile İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Recep Bentli’yi makamında kabul ederek bir süre görüştüler.
Gürkan: Malatya’ya büyük hizmetleri olmuştur
Kamu Hastaneleri Genel Müdürü’nü Malatya’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Genel Müdürümüzün Malatya’daki Genel Sekreterliği döneminde Malatya’daki hastanelerin gelişmesi noktasında yoğun gayretleri olmuştur. Genel Müdür olarak Ankara’da Malatya ile ilgili yapılacak çalışmalarla ilgili her zaman desteklerini bekliyoruz. Battalgazi Devlet Hastanesinin programa alınması ve planlama sürecinde Sayın Genel müdürümüzün büyük emekleri vardır. Hazırlanan raporlarda bu bölgemize bir hastanenin muhakkak yapılması gerektiğini vurgulamıştır.


Şehrimizin ileri gitmesi noktasında üzerimize düşen yükümlülükler ve sorumluluklarımızı biliyoruz. Genel Müdürümüzün bu ziyareti bizleri mutlu etmiştir. Yeni görevlerinde de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Ataseven: Sağlık alanında yapılan hizmetler büyük destek ve katkılarınız oldu
Malatya’da bulunmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirten Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Hilmi Ataseven ise, “Malatya’da görev yaptığımız dönemde Battalgazi İlçemizdeki sağlık hizmetlerinde sayın Başkanımızın çok büyük emek ve katkıları olmuştur.
Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Malatya’ya çok büyük katkılarınızın olacağına inanıyorum. Özellikle sağlıkla ilgili hizmet sunumunda çok büyük gayret ve desteklerinizin olduğunu biliyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan yapılan konuşmaların ardından Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Hilmi Ataseven’e kayısı hediye etti.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, sevilen, Genel, Müdür, Hilmi, Ataseven, kayısı, diyarında, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı