Haber Detayı
08 Temmuz 2020 - Çarşamba 17:37
 
Malatya’da Sükün-Et; et ve kavurma dünyası hizmete açıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya’da damak tadına yönelik yeni iş yerleri açılıyor… İşte o iş yerlerinden birisi de bugün yoğun katılım ile açılışı yapılan Sükün-et Aşırı sıcak havaya rağmen açılışa yoğun katılım gerçekleşti. Sükün-Et işletmecisi Mehmet Şimşek"Et bizim işimiz diyerek Malatyalılara seslendi.
Yaşam Haberi
Malatya’da Sükün-Et;  et ve kavurma dünyası hizmete açıldı

Malatya’da Sükün-Et; 

Et ve kavurma dünyası hizmete açıldı...

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesine bağlı İnönü  Mahallesi İstasyon Caddesi Akıncı Apartmanı alt giriş katında Emniyetin tam karşısında olan Mehmet Şimşek’e ait Sükün-et görkemli bir törenle açılışı yapıldı.

Sükün-et’in açılış kurdelesi “Hayırlı-bereketli olsun” denilerek kesildi. Yeşilyurt belediye başkan yardımcısı Şahin Özer ile Milliyetçi Hareket Partisi Başkan Yardımcısı Şahşn Yangınhep  iş yerini açan Mehmet Şimşek’in sektörde lezzeti ile söz sahibi olması temennisinde bulundular.

Yoğun bir kalabalık açılışa katıldı.  Ve “Hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Sükün-et’in açılışına Yeşilyurt belediye başkan Yardımcısı Şahin Özer, MHP İl başkan Yardımcısı Şahin Yangırhep,  İbrahim Halil Temur, Gazeteciler Ali Aladağ, İskender Korkut, Selahattin Bayrak, Bülent Yalvaç, Rıfat Gökçek, Ali Cengiz, İskender Yılmaz, Çukurdere Mahallesi Muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş, Aslanbey Mahallesi MuhtarıTolga Toy,  MHP önceki Milletvekili aday adayı Süleyman Eski ve kalabalık bir topluluk hazır bulundu.

Bahçeli olan Sükün-et, et ve kavurma dünyası lezzeti ile ilk günde davetlilerin beğenisini aldı.

Mehmet Şimşek"Et bizim işimiz." dedi ve ardından da şunları ekledi.

"Malatya'mıza tanıtımda lezzetimizle katkı sunacağız."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Sükün-Et;, , et, ve, kavurma, dünyası, hizmete, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı