Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 14:46
 
Malatya'da Sulama Birlikleri Başkanlıklarına DSİ'den yeni atamalar yapıldı
Vahap Güner...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak habetr... Malatya'da Sulama Birlikleri Başkanları değişti. Sulama Birliklerine DSİ tarafından görevlendirilen başkanlar görevlerine başladı.
Gündem Haberi
Malatya'da Sulama Birlikleri Başkanlıklarına DSİ'den yeni atamalar yapıldı

Malatya'da Sulama Birliklşeri Başkanlıklarına DSİ'den yeni atamalar yapıldı
7139 Sayılı Yasanın yürürlüğe girmesiyle Malatya’da faaliyet gösteren 10 Sulama Birliğinin başkanları görevden alınarak yerlerine uzman DSİ personelleri atandı. DSİ 92. Malatya Şube Müdürü Arif Tüfekçi yapılan değişikliği devir teslim olarak değerlendirirken, yapılan atamalar şöyle:
Malatya DSİ 92.Şube Müdürlüğü personeli Ziraat Mühendisi Ö.Faik ŞİRECİ, Yazıhan, Derme ve Battalgazi Sulama Birliği Başkanı olarak göreve atanırken, DSİ 92.Şube Müdürlüğü personeli Elektrik Elektronik Mühendisi Harun Kaygusuz, Darende Gökpınar Sulama Birliği Başkanı olarak görevlendirildi. 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Şaban Tokluk ve Yusuf Polat dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve sakal
Malatya DSİ 92.Şube Müdürlüğü personeli Ziraat Mühendisi Şerif Bozbey, Akçadağ Suçatı, Sultansuyu Sağ Sahil ve Sultansuyu Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı olarak ataması gerçekleştirilirken, Malatya DSİ 92.Şube Müdürlüğü personeli Ziraat Mühendisi 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'da, Sulama, Birlikleri, Başkanlıklarına, DSİ'den, yeni, atamalar, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı