Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 20:19
 
Malatya’da Ülkücüler; Mustafa Karaca’nın düğününde buluştu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya'da yılın düğünü... Malatya’da Ülkücüler Aydın’ın önceki dönem Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Karaca ve Sibel Karaca (Akdoğan)’nın düğün töreninde buluştu. Mustafa ve Sibel Karaca Çiftinin düğününe Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’da katıldı.
Kültür Haberi
Malatya’da Ülkücüler; Mustafa Karaca’nın düğününde buluştu

Malatya’da Ülkücüler Aydın’ın önceki Ocak Başkanı Mustafa Karaca’nın düğününde buluştu...
Malatya’ya gelen ve Aydın’ın önceki dönem Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Karaca ve Sibel Karaca (Akdoğan)’nın düğün törenine katılan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz genç çiftlerin nikah şahitliğini yapıp evlilik cüzdanını takdim ederken ”Yüce Mevlam  her iki cihanda da mesut mutlu etsin” dedi.


Aydın’ın önceki dönem Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Karaca ve Sibel Karaca (Akdoğan)’nın düğün törenine Ülkü Ocakları genel Başkanı Olcay Kılavuz, Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ömer Faruk Kalı, Battalgazi ilçe başkanı Mesut Samanlı, Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan, Ülkü Ocakları önceki il başkanı Fevzi Şahin, Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticisi ve Malatya Önceki Ocak Başkanlarından Muzaffer Karaca, Alperen Ocakları önceki dönem Genel Merkezi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Solmazgül, Eksen Eğitim Malatya Temsilcisi Kenan Akdoğan, Milliyetçi ve Ülkücü Camianın önde gelen isimleri ile kalabalık bir topluluk katıldı.

Kuran’la başlayan düğünde Türk Örf, Adet, Gelenek ve Görenekleri vardı.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz “Geçmiş dönemde Aydın Ocak Başkanlığımızı yapmış Mustafa Karaca kardeşimin düğününde nikahına şahitlik ettik.
Allah hayırlı mübarek eylesin”dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Ülkücüler;, Mustafa, Karaca’nın, düğününde, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı