Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 03:22
 
Malatya’da yola çıkıp uyuşturucuya savaş açan Cahit Kaynar konvoy düzenlendi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da yola çıkan ve 7 yıldır Türkiye’nin çeşitli illerinde uyuşturucuya karşı savaş açan Malatyalı Cahit Kaynar, lakabı “Savaşçı Cahit” baba ocağı kayısı diyarında da uyuşturucuya karşı etkinliklere başladı.
Yaşam Haberi
Malatya’da yola çıkıp uyuşturucuya savaş açan Cahit Kaynar konvoy düzenlendi

Malatya’da yola çıkıp uyuşturucuya savaş açan Cahit Kaynar konvoy düzenlendi
Savaşçı lakaplı Malatyalı Cahit Kaynar, uyuşturucu illetine karşı 7 yıldır mücadele veriyor.
Bir çok ilde pankart asan etkinlikler düzenleyen Cahit Kaynar Malatya’da da  konvoy düzenledi ve kentte tur attı.
Malatya’ya pankartlar asarak uyuşturucu illetine karşı halkı uyaran Cahit Kaynar “7 yıldır savaşım var…Uyuşturucu ile. Bu zamana kadar herhangi bir resmi kurumdan ve herhangi şahsi bir kişiden destek almadan görülmeyen siyah sancak  olan kardeşlerimle bu milletin azmi bekası adına mücadele verdim vermeye de devam edeceğim davamda vaaz geçersem kanım kurusun. Söz konusu milyonlarca kardeşimin hayatıysa benim ve olacak evladımın hayatı hiçbir şeydir. “dedi.


“GELİN BİRLİKTE MÜCADELE VERELİM”
Cahit Kaynar daha sonra şunları söyledi:
“Yüce milletimize şunları demek istiyorum. Gelin herkes birlik ve beraberlik içerisinde ne Mahallemize ne Caddemize nede Kapımıza zalimleri bırakmayalım. Evlatlarımızı kardeşlerimizi düştüğü yerden bu illetin pençesinden kurtaralım.
Çünkü onlar suçsuz arkadaş kurbanı.
Sadece ben bir Malatyalı olarak vatanım için milletimin bekası için diyorum ki; hakkın hür iradesiyle yaşar ve hakkın hür idaresiyle ölürüm.


ADIM SAVAŞÇI CAHİT KAYNAR OLDU…
Ancak ve son cümlem yüce milletimize Malatyalı hemşehrilerime diyorum ki bizim en akıllımız Cumhurbaşkanı oldu, en delimiz gitti Papayı vurdu en doğru olan Ahmet Kaya solcu oldu ve şu an hak uğruna uyuşturucuya savaş açan yani savaşçı ise Cahit Kaynar oldu.
BENİM  7’DEN 77’YE SON SÖZÜM…


Son sözüm, uyuşturucu içme içirtme semtine hanedanına sahip çık..Bu gün başkasına yarın sanadır. Bu yolda savaşımda 7’den 77’ye herkes üzerine düşeni yapmalıdır.
“DÜŞMANLARIMIZ TÜRKİYE’Yİ SİLAHLA YENEMEYENLER UYUŞTURUCU OYUNUNU BAŞLATTI…
Başta ABD,AB ve onların finoları batılılar bizi silahla yenemeyeceklerini anlayınca türlü türlü yollara girdiler. İşte o yollardan birisi ise uyuşturucu.


Milletimizi uyuşturucuya alıştırıp geleceğimizin önünü kesmek istiyorlar.”
Malatyalı savaşçı Cahit Kaynar, uyuşturucu ile mücadelesinin aralıksız süreceğini de sözlerine ekledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya’da, yola, çıkıp, uyuşturucuya, savaş, açan, Cahit, Kaynar, konvoy, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı