Haber Detayı
23 Kasım 2016 - Çarşamba 17:20
 
Malatya ekonomisine turizm sektöründe katkı sunan Arif Acı hedef büyüttü
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya Olay...: Malatya'da bir ilk...İstişare ile çizilen hedef... Malatya ekonomis,ine turizm sektöründe katkı sunan Akçadağlı Arif Acı “Hedefimiz yeni yatırımlar” dedi. Malatya’ya istihdam noktasında Mentalite Hotel, Beydağı Oteli ve Otel Kadirbey’i kazandıran Nuri Acı’nın en küçük oğlu olan Arif Acı kendin dinamiklerini yemekte bir araya getirdi.
Ekonomi Haberi
Malatya ekonomisine turizm sektöründe katkı sunan Arif Acı hedef büyüttü

MALATYA'DA İSTİŞARE İLE ÇİZİLEN HEDEF...

Nuri Acı ve eşi Nazmiye Acı’nın hac’da dönmesi Arif Acı’nın da yeni otelleri Mentalite Hoteli hizmete sunları nedeniyle düzenledikleri yemeğe yoğun bir katılım oldu.

Anavatan Partisi 19. Dönem Milletvekili Münir Doğan Ölmeztoprak, Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan olmak üzere düzenlenen yemekte buluşmaya çeşitli kurum ve kuruluşun başkanları, temsilcileri daire müdür ve amirleri, STK temsilcileri, s,iyasetçiler, Gazeteciler, Oda  Başkanları, Muhtarlar ve her meslekten katılım oldu.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri ile ilgili de çalışma yürüten genç işadamı Arif Acı”Malatya ekonomisine katkı sunmak, istihdam sağlamak noktasında çalışmalarımız var.

Birlik ve beraberlik içerisinde Malatya’mıza daha neler sunabiliriz. Bunun da çalışmasını yapmaktayız”açıklamasında bulundu. Misafirlere ise Akçadağ pilavı ikram edildi.

19. Dönem ANAP Milletvekili Münir Doğan Ölmeztoprak, Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan ve diğer konuşmaçılar”Böylesine geniş katılımlı bir buluşmaya katılmaktan onur duyduk.” İfadelerini kullandılar.

Misafirler tek tek karşılanıp uğurlandı.

Yemekli toplantıs sonrası geç saatlere kadar da sohbetler dürdü.

Arif Acı, yeni yatırımlar noktasında da ekip olarak çalışma içerisinde olduklarını dile getirdi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, ekonomisine, turizm, sektöründe, katkı, sunan, Arif, Acı, hedef, büyüttü,
Yorumlar
Haber Yazılımı