Haber Detayı
10 Nisan 2017 - Pazartesi 18:15
 
Malatya Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal; Olaylarda azalma var, kayısı diyarı huzurun kalesi
Ali Aladağ…:Hasan Eryılmaz…:Malatya Olay…:Malatyaözhaber…: Türk Polis Teşkilatımız kuruluşunun 172. Yıl dönümünü kutluyor… ,Malatya’da düzenlenen kutlamalar halktan da hayli destek aldı. Malatya’da göreve başladıktan sonra kısa sürede halkın sevdiği ve bağrına bastığı Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’la günün önemine dair söyleyişi yaptık…
Gündem Haberi


EMNİYET MÜDÜRÜ URHAL”VALİMİ SAYIN MUSTAFA TOPRAK’A VE MALATYA HALKINA TEŞEKKÜR”
Malatya Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal, söyleyişimizin başında Vali Mustafa Toprak’a ve Malatyalılara teşekkür ederek sözlerine başladı.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekan
“Valimiz sayın Mustafa Toprak’ın ve Malatya halkının büyük destekleri çalışma aşkımıza güç katıyor”dedi.
EMNİYET MÜDÜRÜ URHAL; “HALKIN ENGİN SEVGİ VE GÜVENİNİ KAZANMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”…
Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a sorularımızı yöneltip cevaplar aldık…15 Temmuz’da can siper görev yapan Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ”Polisimiz; görev azmi, kahramanlık, özveri ve fedakarlık örneği göstererek milletimizin engin sevgi ve güvenini kazanmanın onurunu ve gururunu yaşamaktadır ”dedi. 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan
EMNİYET MÜDÜRÜ URHAL”BİZİM GÜÇÜMÜZ, MİLLETİMİZİN GÜCÜDÜR…”
Malatya’da polis halk diyaloğunun üst seviyede olduğuna işaret eden Emniyet Müdürü Urhal “Bizim gücümüz, milletimizin gücüdür. Suç ve suçlularla yaptığımız mücadele toplumun her kemsince takdir edilmektedir.

Halkımızın güveni ile suçu önleme ve suçla mücadelede başarı grafiğimiz her geçen gün yükselmektedir.
Gücünü milletten ve kanunlardan alan polisimiz 172 yıldır milletimizin huzur ve güveni için mesai mefhumu gözetmeksizin görevini başarı ile yerine getirmektedir.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla halkımızın sevgi, güven ve saygınlığını kazandık. “
EMNİYET MÜDÜRÜ URHAL”MALATYA HUZURUN KALESİ…”
Malatya’da göreve başladıktan sonra halkın huzuru için çalışması ile takdir alan Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal daha sonra şunları söyledi:

“Malatya’mızda asayiş olaylarında önceki yılla oranla yüzde 5 oranında azalma olduğu görülmektedir.
Ayrıca 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında polisimizin milletimiz ile birlik ve beraberlik içinde demokrasimize sahip çıkması ve birlikte hareket etmesi ile ülkemiz çok önemli bir imtihandan alnının akıyla çıkmasını bilmiştir.”

URHAL KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ AÇIK”

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar
Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal” Halkımıza kapımız ve gönlümüz açık”
Biz halkımızın hizmetkarıyız.
Aziz şehitlerimizin kanıyla sulanan bu topraklarda sorumlu olduğumuz bu görevi idrak ederek, vatandaşımızın huzur ve güven ortamı içinde yaşaması için çalışmalarımızı kararlılıkla yerine getirmekten mutluluk duymaktayız.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan
Ülkenin huzur ve güvenliğini sağlamak, halkın can ve mal emniyetini temin etmek uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizden aldığımız bu kutsal görevi yılmadan taşıyacağız 
Devletimizin ve milletimizin güvenliği için göstermiş olduğumuz cansiparane çalışmalarımız, geçmişte olduğu gibi gelecekte de aynı kararlılıkta devam edecek.”

Malatya halkının huzur ve güvenliği için Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal sevk ve idaresindeki Malatya Emniyeti Türkiye genelinde en başarılı 10 il arasında yer alıyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekan

Gazeteci Ali Aladağ, Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Gazeteci Hasan Eryılmaz...

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, masa ve iç mekan

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla şehit aileleri, yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

Malatya Polis evinde düzenlenen yemeğe Malatya Valisi Mustafa Toprak, vali yardımcıları, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Asım Kocaoğlu, 7. Ana Jet Üssü Komutanı Pilot Kurmay Albay Hüseyin Kanbur, İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bazı STK temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

VALİ MUSTAFA TOPRAK’IN KONUŞMASI…

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 “Emniyet teşkilatımız ülkemizin kadim ve göz bebeği kurumlarından bir tanesi. Devletimizin bekasını, birliğini ve beraberliğini muhafaza etmek üzere her bir kurum kendine verilen yükümlülük ve sorumluluklar çerçevesinde görevlerini yerine getirmeye çalışıyor. Şüphesiz ki emniyet teşkilatımızın da bu anlamda çok özel bir yeri var. Devletimizin ve milletimizin bekasını ve huzurunu sağlayacak bir kurumdur emniyet teşkilatımız. Bizlerin her türlü sıkıntılı anında gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden görevlerini deruhte ediyorlar.

Bu gün 780 bin kilometre karenin her bir köşesinde tüm güvenlik görevlilerimiz aynı şekilde bu zorlu görevlerini yerine getiriyorlar. Ben bu vesile ile bütün güvenlik görevlilerimize şükranlarımı sunuyorum. Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu. 

EMNİYET MÜDÜRÜ DR. ÖMER URHAL’IN KONUŞMASI:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

 “Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 172. yılını kutlamakta olduğumuz bu günlerde polisimiz; görev azmi, kahramanlık, özveri ve fedakarlık örneği göstererek milletimizin engin sevgi ve güvenini kazanmanın onurunu ve gururunu yaşamaktadır. 21. yüzyılın gereklerine uygun, insan kaynağı ve teknoloji bilgisi ile çağın ötesini hedefleyen, Emniyet Teşkilatımız, huzur ve güven ortamının devamı için, her türlü gayreti göstererek, ülkemizin daha güvenli, daha yaşanılır bir yer olması için, suçla mücadelede, çalışmalarını azim ve kararlılıkla sürdürmektedir. Türk Polisi geçmişinden aldığı ilham, güçlü, modern ve değişime açık yapısıyla, ülkemizin güvenlik, toplumsal barış ve istikrarının teminatı olmaya devam edecektir. Bizim gücümüz, milletimizin gücüdür. Suç ve suçlularla yaptığımız mücadele, toplumun her kesimince takdir edilmektedir. Halkımızın güveni ile suçu önleme ve suçla mücadelede, başarı grafiğimiz her geçen gün yükselmektedir. Gücünü milletten ve kanunlardan alan Polis Teşkilatımız Anayasa, kanunlar, tüzükler ve yönetmeliklerin kendisine verdiği yetki ile cesaret, feragat ve fedakarlıklarla 172 yıldır milletimizin huzur ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin görevini başarıyla yerine getirmektedir. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla halkımızın sevgi, güven ve saygınlığını kazandık. Bundan sonra da yapacağımız hizmetlerde, insan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı, demokratik, laik cumhuriyetimizin bir kurumu olarak aynı inanç ve özveriyle görevimizi sürdüreceğiz”

Daha sonra şehit ve gazi ailelerinin yer aldığı masalar gezilip sohbet edildi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'la yaptığımız söyleyişi sonrasında günğün önemine binean Emniyet Teşkilatı Vazife Malulleri ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Vakfı Başkanı Sıddık Selçuk'u da ziyaret ettik...

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
 
Etiketler: Malatya, Emniyet, Müdürü, Dr.Ömer, Urhal;, Olaylarda, azalma, var,, kayısı, diyarı, huzurun, kalesi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Malatya Olay Gazetesi
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Galatasaray
75
0
7
3
24
34
2
Fenerbahçe
72
0
4
9
21
34
3
Medipol Başakşehir
72
0
6
6
22
34
4
Beşiktaş
71
0
5
8
21
34
5
Trabzonspor
55
0
9
10
15
34
6
Göztepe
49
0
11
10
13
34
7
Demir Grup Sivasspor
49
0
13
7
14
34
8
Kasımpaşa
46
0
14
7
13
34
9
Kayserispor
44
0
14
8
12
34
10
Evkur Yeni Malatyaspor
43
0
13
10
11
34
11
Teleset Mob. Akhisarspor
42
0
14
9
11
34
12
Aytemiz Alanyaspor
40
0
16
7
11
34
13
Bursaspor
39
0
17
6
11
34
14
Antalyaspor
38
0
16
8
10
34
15
Atiker Konyaspor
36
0
16
9
9
34
16
Osmanlıspor FK
33
0
17
9
8
34
17
Gençlerbirliği
33
0
17
9
8
34
18
Kardemir Karabükspor
12
0
28
3
3
34
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv