Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 16:09
 
Malatya Gazeteciler Cemiyetinde Milletvekili Ahmet Çakır’ı ağırladık
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa ederek AK Parti'den Malatya Milletvekili seçilen Ahmet Çakır Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Gündem Haberi
Malatya Gazeteciler Cemiyetinde Milletvekili Ahmet Çakır’ı ağırladık

Malatya Gazeteciler Cemiyetinde Milletvekili Ahmet Çakır’ı ağırladık
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve TSYD Malatya İl Temsilcisi Vahap Güner, Ali Aladağ ve gazeteciler tarafından karşılanan Malatya Milletvekili Ahmet Çakır'a basının sorunları anlatıldı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ayhan Sezgin dahil, ayakta duran insanlar

Malatya basınının sorunlarından önce sorumluluk anlayışının önce geldiğini kaydeden Vahap Güner, "Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisine Yüksek Güvenlikli Psikiyatri Hastanesi yapıldığını yeni öğrendik bu konuyu bilgilerinize sunuyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Ayrıca Basın İlan Kurumu yeniden düzenlenmeli ve yeni çıkacak gazetelerde bekleme süresi 12 ay'a indirilmelidir. TRT Malatya Temsilciliği için yer verildi ancak hala açılmadı. Malatya'da 5 adet karasal Televizyon kapandı, uydudan yayın yapan televizyonlara uygulanan frekans kiraları düşürülmelidir. İnternet yayası bir an önce çıkarılmalıdır" dedi.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Sercan Can, Yılmaz Yaşar ve Ayhan Sezgin dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan
ÇAKIR: "SORUNLARI BİRLİKTE 
ÇÖZMEYE DEVAM EDECEĞİZ"
Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile her zaman diyalog içerisinde olduklarını kaydeden AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, "Başkanlığımız döneminde çok sayıda projeyi hayata geçirdik, Malatya'da büyük bir değişim yaşattık, bu çalışmalar devam ediyor.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Sercan Can, Vahap Güner ve Ayhan Sezgin dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Şimdi Mecliste Malatya'nın sorunlarını çözmek için sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman beni arayabilirsiniz. Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Yüksek Güvenlikli Psikiyatri Hastanesi konusunu yeni duyuyorum.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ayhan Sezgin dahil, ayakta duran insanlar

Arkadaşlarımızla birlikte konuyu araştıracağız. Basının sorunlarını hep sahiplendik ve buna da devam edeceğiz. Basın İlan Kurumunun yeniden düzenlenmesi konusunu ve bekleme süresi ile ilgili konuları takip edeceğim. İnternet yayasının çıkması için bir çalışma da yapılıyor, sonuç almak için çalışacağız.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Hakan Karaduman, Vahap Güner ve Yılmaz Yaşar dahil, gülümseyen insanlar, iç mekan

TRT'nin Bölge Müdürlüğü açması için yer de vermiştik ama bir türlü bir çalışma olmadı. Ama bunun da takipçisi olacağız. Yeni dönemde de birlikte çalışmaya devam edeceğiz, sizlerin uyarıları bizim için oldukça önemlidir. Malatya sorunlarına gösterdiğiniz duyarlılıkları çok iyi biliyoruz. Bizlerde sizlerden çok destek gördük" diye konuştu. 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve TSYD İl Temsilcisi Vahap Güner, Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Malatya basınına verdiği destek ve katkı bedeniyle AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır'a teşekkür ederek başarılar diledi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Samet Katipoğlu

Sercan Can

Hasan Eryılmaz

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ayhan Sezgin dahil, oturan insanlar ve iç mekan

ÇAKIR HALKI DOLAŞIYOR...

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Gazeteciler, Cemiyetinde, Milletvekili, Ahmet, Çakır’ı, ağırladık,
Yorumlar
Haber Yazılımı