Haber Detayı
19 Eylül 2017 - Salı 18:56
 
Malatya Gazeteciler cemiyetinden Vali Ali Kaban’a hayırlı olsun ziyareti
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ve cemiyet üyeleri Vali Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette çeşitli konular ele alındı. Vali Kaban, Malatya'da medyanın güçlü olduğunu söyledi.
Yaşam Haberi
Malatya Gazeteciler cemiyetinden Vali Ali Kaban’a hayırlı olsun ziyareti

Malatya Gazeteciler cemiyetinden Vali Ali Kaban’a hayırlı olsun ziyareti...
Vali Kaban’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Cemiyet Başkanı Karaduman burada yaptığı konuşmada; “Sayın Valimizi ziyaret ettik. Bu ziyaretin benim için ayrı bir önemi var. Çünkü bu mesleğim boyunca şehrimize atanan 20. Valimizle tanışma şerefine nail oldum. Yüce yaradana bizi bugünlere yetiştiği için şükrediyorum. Sayın valimizin yeni görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.
Vali Kaban’da ziyaretten dolayı memnuniyeti ifade ederek, “Bugün bizleri ziyaret eden Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Haydar Bey ve birlikte geldiği arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi ve Başkan Karaduman ile birlikte ziyarete gelen Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.
Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti Başkanı haydar Karaduman, Yönetim kurulu üyeleri Ali Aladağ, Ali Er, Vahap Güner, Hüseyin Karaaslan, Mehmet Kılıç ve Remzi hayta yer aldı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Gazeteciler, cemiyetinden, Vali, Ali, Kaban’a, hayırlı, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı