Haber Detayı
27 Mart 2018 - Salı 18:41
 
Malatya için Gençlerbirliği maçı çok önemli
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, takımın başına geçtiği günden beri zor maçlar oynadığımızı ve ligin bundan sonraki döneminde de zor maçların devam edeceğini ifade etti.
- Haberi
Malatya için Gençlerbirliği maçı çok önemli

"GENÇLERBİRLİĞİ MAÇI ÇOK ÖNEMLİ" 

Bulut, geride kalan 8 maçın olduğunu ve bunların hepsinin zor geçeceğini belirterek; " Bundan sonraki dönemde de kolay maç yok. Zaten ikinci yarıda maçların daha çetin ve zor geçeceğinin bilincindeyiz. Bu anlayışla transfer yapmaya çalıştık. 1-2 transfer aramıza kattık. O şekilde devam ediyoruz. Önümüzdeki Gençlerbirliği maçı çok önemli bir maç. Ankara´da 1-0 kazanmıştık. Burada da Cumartesi günü oynayacağımız maçta kesinlikle kazanmak istiyoruz. Parolamız 3 puan" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIMIZLA BİRLİKTE DAHA FARKLI OYUNUYORUZ"

Teknik Direktörümüz Erol Bulut, iç sahada oynanan maçlarda taraftarların etkisiyle ve destekleriyle daha farklı bir oyun sergilendiğini ifade ederek, " Geçmişe artık dönmeyeceğim. Biz taraftarlarımızla çok farklı oynuyoruz kendi evimizde. O nedenle onlardan ricam kendi adıma yani Erol Bulut olarak, teknik direktör olarak onlardan isteğim stadı inşallah doldurmaları. Çünkü onlara gerçekten ihtiyacımız var. Onlarla birlikte kendi evimizde çok daha iyi oynuyoruz. Bunu zaten daha önceki maçlarda gösterdik. Beşiktaş maçı olsun, Galatasaray maçı olsun, Başakşehir maçı olsun iyi oynamamıza rağmen maçı kaybettik ama iyi oynadık. Bu maç Gençlerbirliği maçı bizim açımızdan çok önemli maç. alacağımız 3 puan bizi istediğimiz hedefe yüzde doksan bizi yaklaştırmış olacak. O nedenle taraftarımıza ihtiyacımız var" dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, için, Gençlerbirliği, maçı, çok, önemli,
Yorumlar
Haber Yazılımı