Haber Detayı
26 Mayıs 2019 - Pazar 15:02
 
Malatya İdmanyurdu Başkanı Teoman Mutlu, Teknik Direktör Özcan ile anlaştı
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya İdmanyurdu Kulüp Başkanı Teoman Mutlu, 3.lig için alt yapıyı oluşturmaya başladı ve takımın başına Mehmet Atilla Özcan’ı getirdi.
Spor Haberi
Malatya İdmanyurdu Başkanı Teoman Mutlu, Teknik Direktör Özcan ile anlaştı

Malatya İdmanyurdu Başkanı Teoman Mutlu;

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Teoman Mutlu dahil, oturan insanlar

Teknik Direktör Özcan ile anlaştı...
Malatya İdmanyurdu Başkanı Teoman Mutlu, Teknik Direktör Mehmet Atilla Özcan ile Avşar Otel’de sözleşme imzaladı.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, iç mekan
Malatya İdmanyurdu Başkanı genç işadamı Teoman Mutlu sözleşme töreninde şu açıklamayı yaptı:
“Çok Değerli Basın Mensupları Değerli Malatyalı Hemşehrilerim;
2017-2018 Sezonunda Malatya 2. Amatör Küme Liginde Şampiyonluk ile  Başlayan Serüvenimiz, 2018-2019 Sezonu itibariyle 1. Amatör Küme Liginde elde edilen şampiyonlukla Çok Şükür bu günlere geldi. “HER YIL BİR ÜST LİGE” Sloganımız ile çıktığımız bu yolda hedeflerimizin yanında ortaya koyduğumuz futbol doğruları ile de kamuoyunda hedeflediğimiz noktaya bizleri ulaştırdı. Spor Toto Bölgesel Amatör lige çıkan ekibimizin Soyunma, istihrat, ve kamp yapacakları alanları düşünerek şehrimizi temsil eden ekibimizin en iyi şartlarda kalabilmeleri için Yeşiltepe Sahalara  yakın bir bölgede inşallah tesisimizi konuşlandırdık.   

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Teoman Mutlu dahil, iç mekan

Tabi Yapılacak Çok şey var, Hemen arkasında çok önemli bir teknik adamı bu takımın bünyesine getirmek ve yanında yer alan Malatya Şehrinin yetiştirdiği genç kardeşlerimizi de monte ederek çok değerli bir iş yaptığımızı düşünüyorum.Bu bölgenin insanlarını çok iyi bilen yardımcı kadro yanında Türk futboluna önemli değerler ve şampiyonluklar katmış Atilla Özcan Hocamızın bu önemli oluşumun arefesin de bizler ile hareket edecek olması ayrıca beni gururlandırmıştır. Göztepe, Manisa , Akhisar ve bir çok süper lig takımının yapılanması ve şampiyonluklarında yer alması ve ülke futboluna yetiştirdiği futbolcu ve teknik direktör sayılarını da düşünürsek Malatya İdmanyurdu Antrenör ve Teknik Heyetlerin hocamızdan öğreneceği ve ciddi katkılar alacağımızı düşünüyorum. Çok Değerli Atilla Hocamızın Yanında Antrenör, Ahmet Menevşeoğlu, Soner Bayram, Ergün Kurt ve Engin Bilici Hocalarımız ile Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Serüvenimize Başlıyor Olacağız Hepınızın Huzurunda Atilla Hocamız ve Değerli Yardımcılarına Hayırlı olmasını diler serüvenimizin sloganımız ile eş değerde yükselmesini Yüce Allahtan dilerim. 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Yılmaz Yaşar ve Teoman Mutlu dahil, ayakta duran insanlar
Bu arada 2. Amatör Küme Liginde elde edilen şampiyonluktan dolayı İbrahim Tekin Hocamı,
Amatör Küme liginde bizleri şampiyon yapan ve bu kulübün yapılanmasında önemli katkıları olan Hocamız Akan Aydemire’de teşekkürü borç biliyorum…

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Teoman Mutlu dahil, ayakta duran insanlar
Sürecimiz tüm hızıyla devam edecektir.Kulümüz gerek alt yapısı ve gerekse üst yapısı ile koordineli bir şekilde yoluna devam edecektir. Dilek Yerleşkesinde planladığımız 35 dönüm arazi üzerine tesis projelerimiz ile de hem üst liglerde mücadele eden hem de bu şehrin çocuklarına hizmet veren ve profesyonel futbolculara yetiştiren bir yapı ile de inşallah birlikte olacağımız noktasında çalışmalarımıza devam ediyor…”

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Teoman Mutlu dahil, oturan insanlar

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya, İdmanyurdu, Başkanı, Teoman, Mutlu,, Teknik, Direktör, Özcan, ile, anlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı