Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 18:27
 
Malatya Kızılay Başkanı Soylu ve ekibi Vali Baruş’la bir araya geldi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk Kızıla Malatya Şube Başkanı ve Yönetim Kurulundan Vali Aydın Baruş’a ziyaret vardı. Ziyarette Kızılay'ın Malatya'da çalışmaları gündeme taşındı.
Yaşam Haberi
Malatya Kızılay Başkanı Soylu ve ekibi Vali Baruş’la bir araya geldi

Malatya Kızılay Başkanı Soylu ve ekibi;

Vali Baruş’la bir araya geldi...
Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Serdal Ucuz, Kan Merkezi Müdürü Dr. Ahmet Barış ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri Necmettin Zaif ve Selen Kaya ile birlikte Malatya Valisi Aydın Baruş’u makamında ziyaret ettiler.


Yapılan ziyarette yaklaşan Kurban Bayramı ile ilgili bilgilendirme yapılarak aynı zamanda Vagon Fabrikası yatırımı ve İnönü Üniversitesi ile birlikte yapılması planlanan Hosbis’le ilgili olarak bilgilendirmede bulunularak Malatya Valisi Aydın Baruş’a Bugüne kadar gösterdikleri destek ve bundan sonra da gösterecekleri destekler konusunda kendisine teşekkür edilerek kahve fincanı takdim edildi.

KOMUTANA ZİYARET…

Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı ve Yönetim Kurulundan Tuğgeneral Hançeri Sayat’a veda ziyareti.

Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu , Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Serdal Ucuz, Kan Merkezi Müdürü Dr. Ahmet Barış ve Şube Yönetim Kurulu üyesi ve Selen Kaya ile birlikte Tuğgeneral Hançeri Sayat ziyaret edilerek bugüne kadar Türk Kızılay’ına gösterdiği destekler sebebi ile teşekkürleri iletilerek veda ziyaretinde bulunulmuştur.

Ziyarette söz alan Ramazan Soylu; Komutanımız aynı zamanda sınır ötesi harekatlarda görevini yaparken Türk Kızılay’ına da her daim destek vermiş bizim için önemli bir yere sahip bir komutanımızdır. Kendisini bugüne kadar Kızılay’ımıza ve ülkemize yaptığı değerli hizmetleri sebebi ile ziyaret etmekteyiz. Her daim gönlümüzün bir köşesinde yer alacaktır şeklinde beyanda bulunarak Türk Kızılay’ına ait kahve fincanı takdim edildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Kızılay, Başkanı, Soylu, ve, ekibi, Vali, Baruş’la, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı